İstanbul’da 'kobra zehri' operasyonu

harunasln

Aktif Üye
[h=2]İstanbul’da düzenlenen operasyonda, yasa dışı yollarla yurda sokulan ve piyasa değeri yaklaşık 10 milyon lirayı bulan 541 tüp kobra zehri ele geçirildi. 2 şüphelinin gözaltına alındığı operasyonda ele geçirilen yılan zehrinin kanser tedavisinden kimyasal silah ayrıştırmasına kadar birçok alanda kullanıldığı öğrenildi.
[/h]Alınan bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şubesi ekipleri, Rusya’da laboratuvar ortamında imal edilen kobra zehrini yasa dışı yollardan Türkiye’ye getirdiği tespit edilen C.Ç. ve E.D.’yi yakın takibe aldı. İki kişinin kaçak yollarla ülkeye getirilen kobra zehrini Güngören’de bir depoda sakladıkları ve satmak için müşteri aradıkları bilgisine ulaşan emniyet güçleri, belirlenen adrese baskın düzenledi. Operasyonda E.D. ve C.Ç. gözaltına alındı. Şüpheli şahıslara ait depoda 24’ü kobra zehri olmak üzere 541 cam tüpte toplam 9 milyon 750 bin TL değerinde yılan zehri ele geçirildi.
(Define yerine kobra mı arasak. Kazma, kürek, işaret yok kahkaha)

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Salalim cobralari atilsin zehirler gelsin mangirlar..der bir cin atasozu....amma yemeez.neyi nereye aliyon kobra yilani bu .elma kurdu degil.yamidir adami pert olursun kahkaha

Moneyman

Bilgili Üye
Bir adamı felakete sürükleyecek objeler; kırmızı civa, bilumum zehirler( kobra, akrep vb), saf alüminyum, kaliforniyum, tarihi İbranice Kitaplar, sahte heykeller, sit alanlarında kazı, tümülüs kazmaya çalışmak, arkasında mühür görülen çalıntı tablo ve türevleri, mail order ve bilumum kart işleri vb..

Hiç bir zaman yapılmayacak oluru olmayan işler; manat alışverişi, yurtdışından hackerların gönderdiği sahte swiftler ile para alınması, offline online, siyah dolar, Suriye doları, yardım doları, whatsuppta gezen tarihi olmayan sahte sikke ve eserlerin satışı, Tmsf ürünlerinin bedel altı satışı, kesin burada define var diyenler, eşkiya definesi, Rum/Ermeni yer göstermesi, harita define vb..

bunları okuyan ve bu işlerin herhangi birisiyle uğraşan arkadaşım bu işlerin hepsi senin hayatını ve hayallerini alır..ve gerçekleşmez çünkü olmaz, umarım birilerini uyarma şansım olur fazla giremiyorum foruma, iyi akşamlar iyi forumlar

Son düzenleme:

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bir adamı felakete sürükleyecek objeler; kırmızı civa, bilumum zehirler( kobra, akrep vb), saf alüminyum, kaliforniyum, tarihi İbranice Kitaplar, sahte heykeller, sit alanlarında kazı, tümülüs kazmaya çalışmak, arkasında mühür görülen çalıntı tablo ve türevleri, mail order ve bilumum kart işleri vb..

Hiç bir zaman yapılmayacak oluru olmayan işler; manat alışverişi, yurtdışından hackerların gönderdiği sahte swiftler ile para alınması, offline online, siyah dolar, Suriye doları, yardım doları, whatsuppta gezen tarihi olmayan sahte sikke ve eserlerin satışı, Tmsf ürünlerinin bedel altı satışı, kesin burada define var diyenler, eşkiya definesi, Rum/Ermeni yer göstermesi, harita define vb..

bunları okuyan ve bu işlerin herhangi birisiyle uğraşan arkadaşım bu işlerin hepsi senin hayatını ve hayallerini alır..ve gerçekleşmez çünkü olmaz, umarım birilerini uyarma şansım olur fazla giremiyorum foruma, iyi akşamlar iyi forumlar
Usta geriye bisey kalmamis...dasmi yiyecez biz..illa eskiyami kovaliyalim.kahkaha

Gcguess

Aktif Üye

Bu tmsf işleriyle bende uğraşıyorum sonumuz pek hayırlı değil o zaman :D

Moneyman

Bilgili Üye
Bu tmsf işleriyle bende uğraşıyorum sonumuz pek hayırlı değil o zaman :D
Aman aman uzak dur derim, Tmsf den kimse el altından yer alamaz eğer bazı özelliklerin yok ise:) o özellikler diye üstü kapalı bahsettiğim adamlar ise seninle benimle muhattap olmazlar süper lig takımları gibi düşün bir nevi:)

geçen bir video izledim yediemin otoparkının bekçisi araç satıyor Tmsf bin adam bir de video çekmiş..200 araç 100 milyon 300 araç 300 milyon diyor ...şirket varsa evrakları verin pazarlık usulüymüş..vah garibim vah ona inanana ben ne diyeyim bir umut dünyası işte ama altından ne çıkar Tokat mı Sivas mı bilemem