istedim vermediler sen definecisin dediler

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Buralarin 2 yildir argesi calismasi odeneksizlikten durmuss.tik yok..bende gecen ay sikke seminerinde tanisip muhabbet kurdugum arkeodan ogrendim ..herturlu espri saka kaldiran bir.tip..inceden laf sokuyoz birbirimize..mail attim resimli dedimki siz cekildiyseniz ordan ben iskur muze uscisi olarak takilayim orda nasil olsa odenek miktin sene daha gelmez.nediyon daliimmi buraya veriyonmu araziyi dedim bana bu tek resmi yollamis..cevap olarak..
Ekli dosyayı görüntüle 245134 .
Turko ustam aksu serik arka cografyasi 20 yildir daha 5 tane antik yolu bulabilmisler.haluuhazirdaki ziyarete acik yerleri herkes biliyi zaten amma bu attigim resimlerdeki yerler odeneksizlikten kazma bike vurulmamis.tabiki acilmis tecavuze ugramis yerler var amma yuzde 70 i baakirmis tespitlerde kacak kazi emaresi yokmus antik yollarin cevresinde
Ekli dosyayı görüntüle 245135..Ekli dosyayı görüntüle 245136.Ekli dosyayı görüntüle 245137.Ekli dosyayı görüntüle 245138.Ekli dosyayı görüntüle 245139

Turko

Uzman
Ödenek işini mi bahane etti :) 94 senesinde onları bir dövdüler orda bir dövdüler anam anam insan yavura yapmaz. Öyle bir dövdüler üst baş paramparça asker zor aldı köylü nün elinden. Biri çıkmış bunlar buraları kazıyor devlet tarla bağ bahçemize el koyacak sit alanı yapacak ekmeğimizi kaybetcez demiş gerisi anlattığım gibi. Sen bu fotoğrafı geri gönder elemana falan filan yapmasın. Cezalı bölge orası 50 yıl daha izin çıkmaz oraya. En son İtalyan lar girmiş . Ondan sonra gireni duymadım ben.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Haydan gelen huya gider olmadı bir sepet daha dayak yerler geri dönerler.

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Yer on numara ama cevap çok fena bana birini hatırlattı

[video]https://m.youtube.com/watch?v=uZEDvdqid9Q[/video]

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Ödenek işini mi bahane etti :) 94 senesinde onları bir dövdüler orda bir dövdüler anam anam insan yavura yapmaz. Öyle bir dövdüler üst baş paramparça asker zor aldı köylü nün elinden. Biri çıkmış bunlar buraları kazıyor devlet tarla bağ bahçemize el koyacak sit alanı yapacak ekmeğimizi kaybetcez demiş gerisi anlattığım gibi. Sen bu fotoğrafı geri gönder elemana falan filan yapmasın. Cezalı bölge orası 50 yıl daha izin çıkmaz oraya. En son İtalyan lar girmiş . Ondan sonra gireni duymadım ben.
Muzeye gittim gecen kutlama haftalarinda.
Bayaasi toparlanmis koy konseptiyle doldurmuslar zemin kati ust kat gene ayni kirik comlek icinden dokulen fake sikkeler kurukafa kemikler vs .yav dedim bukadar baskin yapiliyi bu mallar nerde guvenlik icin kasadami depodami son iki yildir medyadaki dahil okadar yakalanan eser nerde diye sesli dusundum..mokuna basmis ayi gibi samirdandim sokrandim kimsede nediyon laa sen demedi kahkaha

Ngdl51

Editör
Mal bulanindir usta isin gucun girgir şamata neşen keyfin daim olsun