İyi bir yöntem.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arkadaşlar insanoglunu Allah öyle bir yaratmışki dünyanın sonuna kadar hiç bir define cihazı insanın kendisi kadar çalışmaz.

Yaratılışta öyle bir format atılmışki insana kaç versiyon insanına göre degişmekte Aslında her insanın versiyonu aynı ama bir çogu nerde hangi tuşuna basacagı nı bilmiyor.

Bunu anlatmak çok güç, anlamasıda bir o kadar güç aslında.

Hayat düşündükçe zorlaşan bir şeydir. İnsan çok düşündükçe bir şeyler yoluna girer çözümler çıkar sanar, ama düşündükçe dibe vurdugunun kendine eziyet ettiğinin farkında bile değildir.

Aklı fikirden , fikri akıldan üstte cıkaranlar mantığın dozajını ayarlayamaz, insanlar yaratılış kavramamı kanunu gereğince kendini iyi zanneder her konuda, kimi dışa vurur kimi vurmaz ama bir yerlerde hep kendini yeterli görür. Bu yönünü bilen farkında olan kişi aslında hayatın ve insanın sıfresini çözer.

İnsan kendini ne kadar tanır ise karşısındaki canlı yada cansız nesneyi yada bir olayı sadece o kadar tanımlar.

Aklı top peşinde olanlar Siyasi Fanatikler, kendilerine bir şekil akfedenler özentiyle yaşayanlar sezgi nedir bilmezler!

Kedini bedenini Ruhunu ne kadar hisseder tanır isen her işe bir o kadar vakıf olursun.

Biz derizki kendini geliştir kardeşim zaten var o format atılmış yüklenmiş sana geliştirme değil mesele var olanı kullabilme.

Kuran okuyan varmı ? Duvarda süs diye taşımayan bilimezzzz!

Allah ne diyor Dünyadaki canlı cansız tüm varlıklardan üstün yarattım insanı sizi diyor! Bunun idrakına varan biri için bazı şeyler tamamdır.

Size bir tavsiye içinden cıkamayacagınız bir durum var ise uykuya tam dalarken çözüme gidin. Ne ayıkken nede uyurkenki çok kısa anlık sırada yılarca cözemedigin şeyi cözersin. Bunu becerebilirsen tam uykudan uyanma anında yaparsan sonuç daha etkili olur çünkü kafadaki çöp bir an boşalmıştır o an.

Yazacak çok şey var anlayacak insanı bulmak zor. Hem diğer yandan anlatacagını dinleyen adam bu anlattıgına degecekmi bir sorunda o.

Neyse uykudan yeni uyandım başınızı agrıtayım dedim :) biliyorum benim ne demek istediğimi anlayacak kişiler var.

Arkadaş temiz ol dürüst ol gerisi gelir, ha şerefsiz olunca daha çabuk gelir ama ne serefsizin değeri olur nede serefsizdekinin.

Sabredip Kemale gideninki hep geç gelir :) bu kuraldır ama tertemiz gelir :)

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Günaydın Yüzünü yıkadınmı :200: Belki hala uyuyorsundur Tehlikeli bir vakitde uyanmışsın .

DeeJaY

Yeni Üye
Bize uyku yok çalışmaya devam. Hayırlı geceler olsun cümleten

mayhem

Co Admin
Co Admin
Uykuda şu dört element çarmığından kurtulurum . Şu daradıcık yerden can yaylasına sıçrarım .

Hz Mevlana ALINTIDIR .

Sedegor

Engellendi
mayhem Bade nedir bilirmisin ? Deli yada çok akıllı dediklerin yada enteresan gördüklerin o Badenin bir cesitini bilir!

Kardesim imansız bile kendi yapıp iciyorda bizim imanlıya ne veren var nede kendi biliyor, her zaman armutun altına yatılmaz!

Çoğu aşka içer azı Hakka. Aslında azın coguda bilmez ya!

Bakma sen Mevlana ya hepsi Hak tan değil kendi yaptıgıda var ya!

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
mayhem Nikola Teslanın gerçek hayatını bilirmisin? Ninni yazan yada yalan tarih ve biyografi yazan kitaplardan hiç bir şey ögrenilmez! Ve tesadüf diye hiç bir şey mümkün değildir hayatta!

Bizim beyinlerimize Florid asit enjekte edilirken Yahudilerin nasıl dünyanın en zenginleri oldugu hakkında fikrin varmı peki?

Define bulmuyor onlar her gün ama define bulanın malını alacak para yine onlarda, bu işin neresinde bir düzlem bir denklem var ? Çok çalışırlar sözünede bakma yıllarca içlerinde yaşadım, yan gelir yatar onlar.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
Aydınlanma güzeldir fazlasının vücuda zararı vardır . Ne bilmek istiyorsun açıkca yaz sedegor aklındakileri tam yazmıyorsun :3:

Adam78

Aktif Üye
Kişi bilmediginin azlığı kadar zekidir, bildiğinin azlığı kadar da cahil...
Sabahınız hayrolsun

Sedegor

Engellendi
Aydınlanma güzeldir fazlasının vücuda zararı vardır . Ne bilmek istiyorsun açıkca yaz sedegor aklındakileri tam yazmıyorsun :3:
Yukarda yazdığımı oku yeter ilerisi, Sözde hür Özde Esir bir millete gider. Siyaset girer konu kapanır. Kapandı bile :) o yüzden açık yazılmıyor.

Hayırlı Sabahlar cümleten çıkıyorum ben.

Siyaset girmese Ahmet girer :(