Kale ve tünel

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
önce neye hizmet etdiğini bulmak gerek yukarlarda kayalıklarda neler var

APOLLONUS

Super Moderator
Yönetici
Süper Moderatör
Bulunduğu konum itibariyle tümülüs olması bana biraz tuhaf geldi. Küçük bir höyük olma ihtimalide olabilir

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Yukaridaki kayalik alanlarda acilmis mezarlar ve kalenin guney yonunde kilise ve cesme olabilirmi, biraz mesafeli olmali. Ayrica cizdiginiz yer tunel olabilirmi olabilir fakat bukadar belirgin olmamali ha derseniz cokmus o ayri bir konu. Yeriniz guzel kardesim. Hayirlisi diyelim

Pscyhe

Engellendi
Eger o yarim ay gibi olan kisim dogu yonundeyse kilise olma ihtimali var eger degilse yer icin en uygun yapi kale olabilecegi dusuncem..arkadaki yerin tümülüs olma olayi dusuk bir secenek..ama genede bi kontrol edin ne olur ne olmaz

Bafra55

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yer süpermiş ya hele o örüntüler bi baska usta o tümülüs dediğin yerden buranın fotoğrafı yokmu buranin asa si uçurummu bana göre burası kilise orada papazın mezarı ola bilr o tünel dedin yeri araştırmak gerek iki arada bi sınır var oda ondan yanılma yer güzel bence kale isede belli olur

mayhem

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Resimleri senin kendi konuna ekledim [MENTION=18355]arabistanlı[/MENTION] başka bir üyenin konusu olduğu için sildim olcak olcak çözdün bu işi :3: