kalem pil ve cubukla altin ve bosluk bulma

kortala

Yeni Üye
selamun aleykum ustadlar! hayirli sabahlar! dun aksam bi sitede bu yaziya rastladim, bi bakarsaniz sevinirim. bunu deneyen varmi ise yariyormu?
Arkadaşlar size yeni bir buluşumu açıklayacağım.tek bir kalem pil ve bir çift define arama çubuğu ile altın ve boşluk nasıl bulunur:Tek bir kalem pili sağ elinizin içine alın pilin artı(pozitif) ucu sağ elinizde tuttuğunuz define çubuğuna temas etsin.Pilin eksi(negatif) ucu da avucunuzun tabanına temas etsin.sol işaret parmağınıza da bir bakır tel geçirin.Telin bir ucuna toprağa temas etmesi için demir veya her hangi bir metal ağırlık ekleyin toprağa temas etsin Böylece vücuduzu topraklamış olursunuz.Böylece aramaya başlayın hep altına gider.Boşluk bulmak için pili avucunuzun içinde ters çevirin.bu sefer pilin negatif ucu çubuğa,pozitif ucuda avucunuzun içine temas etsin.Aramaya başlayınmüthiş boşluklara çekiyor.Ben bunu dün yeni keşfettim
ayrıca bu yöntemle çubukların pozitif ve negatif uçlarınıda bulabilirsiniz..Bulupta ne olacak derseniz burada size bir bomba daha patlatayım.Kutuplarını bulduğunuz çubukların pozitif uçlarını birbirine temas ettirirseniz sadece altını bulursunuz.Tabii ki vücudunuzu topraklamalısınız.Topraklamayı kaldırın çubukların negatif uçlarını bir birine değdirirseniz toprağa temas etmeyen altınları bulursunuz.Demesi benden denemesi sizden haydi kolay gelsin.Bu mesajım çubuklara muhalif olanlara değildir.çubuklarla haşır neşir olanlar bundan sonuç alacaklardır.Bu çubuklar ağaç olacak.Fındık nar gül vs vs ağaçlar...Çubuklar biliyorsunuz makine, makinalar da çubuk değildir.Çubuklar hassastır.çubuk nokta kadar altını çeker ama makine bunu hissetmez.Çubuklar beyne göre,düşünceye göre hareket eder.Ama benim yukarıda anlattığım gibi kullanıldığında beyin ve düşünceden bağımsız çalışıyorlar.Bunuda nasıl anlarız.Çubuğa içinden zihinsel bir komut verirsin.Mesela şu gördüğüm benim kalemimmidir?Kalemimse beni üzerine götür ve çök gibi bir komut verirsin.Beyin gücü gereği çubuklar seni kalemine götürür ama çökemez.Beynin gücü çökerken bu sefer yoktur.Ama yukarıki anlattıklarımın tersine çubukların artısını eksisine temaas ettiripte komut verdinmi aynen komuta riayet ederler kalemin üzerine de vardımı çökerler.