• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kalp isareti

muratt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_2017-09-18-19-56-20.png tek resimle olmaz biliyorum ama arkadastan geldi en kisa zamanda cevresini cekmeye calisacam anlattiklarina gore bu isaretin az ilerisinde bi oda bulmuslar ama bos cikmis sizce nasil bi yol izlemek lazim ustalar

saftilki

Moderatör
Moderatör
o bulunan oda o ikisinin aşk yuvası olmasın:biggrin-new: şaka bir yana defineyle alakası olduğunu sanmıyorum, çoban işine benziyor

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
bunun işaret olduğunu düşünmüyorum mutlaka yakın zaman da yapılmış bişeydir

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
İşaret geçerli bence ve akıllıca yapılan bir sistem .Benim düşüncem önce burayı komple araziyi ve bu kayanın oldugu yeri detaylı görmek şu haliyle ise ,tünelle içeri gireceksin kalbin çentik olan yeri tuzak altında 3 nokta artık ne ise içerde üç tane merdiven mi var ? Yoksa üç adım atınca tepene bişey mi düşecek yada bastıgın üçüncü kaya ters dönüp altta kazıklara mı düşeceksin ,su dolu bi yer olabilir onu atlatınca yine aynı ama tam seçilmiyor emin olmadan konusuluyor bunlar sadece ihtimal .Ok yönünde biryer belirtil mis 3 adım yada 6 adım var burda bişeyler ama tek resime ne söylersen söyle üstelik böyle bir yere ..

Ekli dosyalar

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
Burda yardımcı işaretlerde vardır resmi ceken yada gönderen arkadaslar dikkatli incelesin ve bol bol foto alsın yakalamaya calısalım birşeyler .

muratt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sagol ustam kepceyle calisma yapmislar oda mezar bulmuslar ama bosmus

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Bu bir harita, işaretlere zarar vermeden temizleyip yeniden fotoğraflayın. yönleri belirtin. ok işaretinin gösterdiği mezar yada mahzen dolu olan. üstteki kesişen 2 çizgi kesişen 2 yol yada dere+yol, dere+dere. kesiştikleri noktada bir mezar daha var. Dolu olan mezar işaret yönünde değil ama buna dikkat et. Kalp içindeki noktalar ölçü veriyor olmalı tam anlayamadım onu.Screenshot_2017-09-18-19-56-20.png yolun yada derenin devam ettiği "I" olan yerde bir yapı yada işaret olmalı devam ettiğinde hedefe ulaşacaksın. Rast gele

blackjack

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
karmaşık ama güzel bir o kadarda tehlikeli bir bayan mezarın var, açılan odadan bir şey çıkmayacağını sanmıyorum muhakkak birşeyler vardır ! geçiş yeri değilse kimse boş bir oda yapayım diye emek sarfetmez bu nedenle aynı yerde geçiş yerini ya da ikinci odayı bulmaya çalışın, uzun lafın kısası boşluğu tespit edin. kolay gelsin selametle

muratt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yorumlariniz icin tesekkur ederim en kisa zamanda gidip cevre fotolarini atacam

mehmet.şen

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Burda bulanan odanın dışında meZara giden bi koridor var ve kalp isareti koridordaki tuzaklarin oldugunu anlatiyor kalp isaretinin ustunde ok ve mizrak isareti var onlarin karsisinda da dikkatlice bakin yıldırım isareti var onun anlamida odaya giden yolda kurulu ok ve mizlarlar var ve zehirli anlamına geliyor dikatli olun selametle.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Çok karışık ne düşünüyorsam tersi çıkıyor. Ama şimdi şöyle gençler abiler burada ki kalp göstermelik... Başta onu diyeyim size. O kalp ve içerisinde ki 2 3 nokta nedir?

O 2 noktalı olan yılan başıdır. Ok yönü doğru olan yön derim ama bu kadarda kolay söylemezler diye düşünüyorum. Sakin kafayla bakmak lazım Sol taraf tehlikeli ama tam ortadan geçen çizgi ise ortada bir küçük bir üçgen yapan yer doğru olan yer. Çözmek çok zevkli ama arazide olmadığımdan tam emin olamıyorum.

Bakılacak yer fotonun çekilen yerin tam arkası. Ve sol taraf bulunacak işaretler sunu çanağı, yılan, haç..