Kamerada var ama gözle görünmüyor

Noname

Yeni Üye
Arkadaslar su altında birtakım paralar vardı kayaya saplı.. altında da sandık vardı hazırlıklar yapıldı suya girildi tam dokunacaz hicbirsey yok..kamerada görünüyor ama çıplak gözle göremiyoruz elimizi uzatıyor dokunamıyoruz bu nasıl birşeydir lütfen yardım acil

ases24

Member
gerçekden çok enterasan kamera görüntüsü resim foto ne varsa atarsanız usdalarımla bizlerde bakmış oluruz.?:20:

oslu

Yeni Üye
böyle tılsım olmaz biyedre bi yanlışlık olmalı

Noname

Yeni Üye
Sualtı kamerasıyla herşey net ama suya girince hiç birşey yok

Noname

Yeni Üye
anlattığım konu o yerde tılsım olduğunun göstergesi midir?

Kristof34

DogacıyıZ
Güzel kardeşim sandığı nereden gördünüz? Bu söyledigin kayaya saplı paraların üstündeki domuza kadar net gördün mü? Yükle kamera görüntüsünü birde ben bakayım. Yoksa suyun kırılması ile göz yanılmasımı

Noname

Yeni Üye
su kenarında bir domuz kafası ,karşısında bir mağara,dışarıdan mağaraya bakınca tavanında bir insan silüeti,uzun sakallı bir silüet,bunların hepsi dışarıdan görülüyor,mağaranın içinde su var,akıntılı su,içeri yılan kamera salındı,duvara saplı domuz parası ve altında sandık görülüyor kameradan,ancak suya girildiğinde hiç birşey görülmüyor

oslu

Yeni Üye
Emin misiniz?

Böyle ve-veya çok daha değişik şekillerde tılsımlar vardır.
Bende biliyorum çok daha değişik şekillerde tılsım olduğunu ama bu şekilde kameranın görüp gözün görmediği bir tılsım zannetmiyorum. Net fikirler için net fotolar Lazım.