• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kanal isaretine yorumunuz

Smal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Yav arkadas bu ustalar hep en bastaki paylasimlara bakiyo attik kanali bi kac yprum geldi devamini istediler attik kimse bakmiyo arkadaslar genel bakn lutfen kanalin cevresinde bi kac yigma var bunlar kanallami yapilmis sonradan mi nasil bilecez

Ekli dosyalar

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim öncelikle hoşgeldin. Öncelikle şu hilti deliğini senmi açtın ? Açmadıysanda sonuç ne olmuş. Bunun dışında buradaki taş parçaları ya büyük bir doğa olayı yada çok büyük işçilik söz konusu. Eğer işçiik sonucu çıkmışsa buranın altında büyük bir şehir yatıyor demektir. Konuya [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ve [MENTION=12326]jeolog[/MENTION] ustalarım bakarsa büyük faydaları olacaktır. Diğer ustalarımızda gereken yardımı yapacaklardır. Kolay gelsin.

romAntik

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=16336]Smal[/MENTION] diğer konuya yazdım..yerin güzel..çalışmaya değer...

Smal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kardesim delik toprak doluydu ben topragini cikardim sadece

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Deliğin derinliği ne kadar gidiyor. Bir şişle kontrol et bakalım bu delik ruh deliğimi. Yani direk odanın içerisinemi gidiyor yoksa yön veriyor.

aa.jpg

Son düzenleme:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
İsyan etme, kul kaderini yaşar :)))

Konunun aktif olması için; ilave bilgi ve fotoğraflar yükleyecen ki, ilk sayfaya atacak devamlı.
Unutma; her zaman podyumda olanlara bakılır. :)

Biz kabahatimizi gördük. Gelelim senin kabahatine; bu kadar işaret bulacan, sonra tamamen eksik ve yanlış açıdan 3-4 resim yükleyen.
İşte bu böyle olmuyor. Konu açmadan önce resimleme nasıl yapılmalı konusunu kesinlikle okumanız lazım. Okusaydınız en azından bir işaretin ve yerin hiç değilse 4-5 cepheden resimlerinin çekilmesi gerektiğini çözerdiniz. Bu şuna benziyor: Kırmızı bir kumaşın ucunu gösteriyon sonra diyon ki; bu elbisenin şekli nasıl, içindeki kim..? Valla ne kadar atsak ne kadarı tutar bilemiyorum. :)

Yığmaların çok güzel mezar.
Diğer yerlerinin resimlemesini tekrar yaparsan "ne olduğu veya olacağı" anlaşılır inşallah.
resimleri çekerken yönleri de yazmayı unutma kardeşim.
MEZAR İHTİMALİ OLAN HER YERDE, YÖNE İHTİYACIMIZ VAR.
Büyük harfle yazdım ki bu konuyu okuyan tüm kardeşlerimizin de dikkati çekilsin istedim.

Bu alanı çözmek kolaydır. Çubuk-çubukçu-iyi bir cihaz.
Gerisi ise sizin gayretiniz ve neticesinde nasibiniz.

Kolay Gelsin kardeşim.

Smal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
:) cok tesekur ederim haklidiniz benimde kabahatim buyuk bododzlama attim resimleri hic okumadim verdiginiz bilgiler icin ayrica cok tesekur ederim cubukcu var bi bakalim kismetimize

nik

Super Moderator
Süper Moderatör
yav arkadas bu ustalar hep en bastaki paylasimlara bakiyo attik kanali bi kac yprum geldi devamini istediler attik kimse bakmiyo arkadaslar genel bakn lutfen kanalin cevresinde bi kac yigma var bunlar kanallami yapilmis sonradan mi nasil bilecez
s.a.değerli kardeşim öncelikle konu başliğin (faul,uslubun faul bütün harekerlerin faul).

Değerli kardeşim önce bi selam ver sonra konu hakinda detayli resim ve coğrafi konumu anlat kimse sana kasten cevap yazmamiştir ve de hiç kimse konularina yazmak zorunda değildir baştan isyan etmişsin .

Değerli kardeşim hangi siteye gidersen git hiç bir site bu site kadar değer vermez cevap ta yazmaz.

Değerli kardeşim bence sen site halkindan özür borçlusun ve özür dilemelisin neden mi çünki dünyanin ed değerli üyeleri,ustalari,ve üstad lar bu sitededir ben bu tür konulara çok kizarim bir daha olmasin.:16:

Saygilar ve sevgiler.

xakrepx

Engellendi
krdeş çok güzel bi mahsenin wr boşuk tespiti yap yğmalar çk önemli giriş çoğunukla yığmanın altındaolur inallah sandık dolusu altınları bulursn selametle

Smal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam ozur dilerim yeniyim ilk defa yaziyorum butun uyelerden ozur dilerim hakkinizi helal edin

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
3. resimdeki kanal doğal (eskiden daha dar bir kanal olarak açılmış olabilir fakat zamanla doğal hal almış). ama 4. resimdeki doğal değil. Diyebileceğim bu.

Smal

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Kanal

Bu kanal ila ulasabilecegimiz bisey olabilirmi attigim resimlerde cevresinde tumsekler var

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Kanala su dök, suyu takip et bakalım...

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
aa.jpgşu kısımda bosluk kontrolu yapın

timur964

konularim