Kanallı 2 adet yuvarlak oyma çözümü nasıldır

Kılıçaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar 2 adet yuvarlak oyma var biri büyük biri küçük büyük olan 25e25 cm çapında 10 cm derinlik küçük olan 10a10 5 cm derinlik küçük oymanın sağından ve solundan 2 adet su kanalı çıkıyor ve büyük oymaya bağlanıyor büyük oynadan da 10 cm kanal çıkıp kayanın yüzüne alıyor su çözümü nedir..

Ekli dosyalar

Kılıçaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Etrafı tarla boş Kaya felan yok 600 700 mt alanını taradım bir emare yok

Kılıçaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Etrafında Kaya magra vs yok ama işaretin vurulduğu Kaya 1mt kare tabana bağlı dogal kaya zemin işaretli kayanın sag ve sol tarafına doğru 100 mt gidiyor yeri kazınca yer yer 30 illa 50 cm taban Kaya çıkıyor

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
arazi resmi olmadıgı için bulmaca cözecez aga o varmı bu varmı diye eleyerek ne oldugunu bulacaz [MENTION=11453]Kafkaslı[/MENTION]

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
Etrafı tarla boş Kaya felan yok 600 700 mt alanını taradım bir emare yok
Vardır. vardır etafında kuyudamı yok bu işareti olupta kendinin olmaması mümkün deyil
Tarlada kaya zemini kaç metrede istikameti poseidon vermiş kurbanım

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
Poseidon seni tastik amaçlı yazdım mübarek

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
image_1.jpg

Murc ile oyma arasını ölç çarp adımla vardığın yeri yarım mt aç taşı bulunca temizle işaretleri görelim. Rast gelsin.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Odalar uzakta degil.
Gosterilen istikametlerde cubukla/cihazla odalari bulunuz. Etrafin tarla olmasi avantaj. İnsallah surulu halde degildir. Suruluyse hasadi beklemenuz gerekecek veya cihaz bulunacak. Cihazla bakilacak.
Degerli tespiti yapilarak nokta atisi gitmek zaman tasarrufu saglar. Kolay Gelsin.

Kılıçaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba kardes öncelikle foruma yeni kayıt oldum o yüzden çöz çözmeye çalışıyorum etrafının resimleri var etrafı sürülü tarla buda 2tarlanın sınırı.az çok bu işlerle uğraşıyorum yakınlarında yerleşim yeri yok bi emare alamadım tek tek yaptım boş 800 mt aşagıda dere var yerleşim yerinde 1km felan kuyu yok herhangi bir emare bulamadım ben ama taban kayalık.sagınınsolınu temizlerdim bi işaret bi emare yine bulamadım işaretin 2 mt alanının toprağını aldım Kaya ya ulaştım ama emare yok suyun döküldüğü toprağı kaZdım 1 mt dogal kaya çıktı ellenmemiş.

Turko

Super Moderator
Süper Moderatör
Merhaba kardes öncelikle foruma yeni kayıt oldum o yüzden çöz çözmeye çalışıyorum etrafının resimleri var etrafı sürülü tarla buda 2tarlanın sınırı.az çok bu işlerle uğraşıyorum yakınlarında yerleşim yeri yok bi emare alamadım tek tek yaptım boş 800 mt aşagıda dere var yerleşim yerinde 1km felan kuyu yok herhangi bir emare bulamadım ben ama taban kayalık.sagınınsolınu temizlerdim bi işaret bi emare yine bulamadım işaretin 2 mt alanının toprağını aldım Kaya ya ulaştım ama emare yok suyun döküldüğü toprağı kaZdım 1 mt dogal kaya çıktı ellenmemiş.
O oyma ların biri kesin kuyu dur isaretledigim yönde büyük oyma ile murc izinin arasını ölç 70 cm ile çarp geldiğin noktada kuyu çıkarsa şaşırma üstünde 150 cm kapak bile çıkabilir. Mezar da olabilir bilemiyorum yani gördüğümü ve ben olsam yapacağım işleri yazıyorum sana.

Kılıçaslan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Orayı bir mt aldım taban doğal Kaya çıktı işlmm görmemiş dogal kum Kaya çıktı