Kanallı yuvarlak oyma ?

Kubat

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustalar yuvarlak oyma kanal olan tarafı doğuya bakıyor dagın kenarında bir kat tırmanıyormuş gibi oyuk var oranın üzerinde. Resimde görüldüğü gibi alın kısmında bir oyuk var işaret onun üzerinde oyuk olan yerin resminide yükledim bakarsanız sevinirim ustalar

Ekli dosyalar

Pscyhe

Engellendi
Ilk resimdeki sunak kanla kismindan yon verkis oncelik o alana bakin toprakla birlesen alanda bosluk tespiti yapmaya bakin....kayalik alanin resimleri tam eklenmemis islem yapilan acilan yerler var sanki.

Kubat

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Usta sağolda işaretin kanal olan yerde toprak yok. Mezar dediğin yerde işçilik olur sağda solda olan delikler oyuklar doğal aşınma. Bu işaretin oyuk olan tarafı 2 metreden sonra dağ kayalık. Ben bu işarette nasıl bir yol izlemeliyim

pusula17

Engellendi
Usta sağolda işaretin kanal olan yerde toprak yok. Mezar dediğin yerde işçilik olur sağda solda olan delikler oyuklar doğal aşınma. Bu işaretin oyuk olan tarafı 2 metreden sonra dağ kayalık. Ben bu işarette nasıl bir yol izlemeliyim

X koyduğum yerde boşluk bak ustam.Sunak tam kapalı değil hilal şeklinde toprakla bütünleşiyor altında olma ihtimalide olabilir ama kırmızı alanda boşluk ara selametle.

Opera Anlık Görüntü_2018-01-30_183450_definesohbeti.com.png

Kubat

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Usta işaretlediğin yerde boşluk testi yaptık çubuk kullandık boşluk verdi ama çubuk işinde yeniyiz iki metre derinlikte verdi. Bilgi için teşekkürler

pusula17

Engellendi
Usta işaretlediğin yerde boşluk testi yaptık çubuk kullandık boşluk verdi ama çubuk işinde yeniyiz iki metre derinlikte verdi. Bilgi için teşekkürler
Ustam çubuk hakkında bilgi istersen derinlik ölçümü vs. [MENTION=10871]BulursamKader25[/MENTION] ustama sorabilirsin sorularını İşallah muvaffak olursun.
selametle.

Ekli dosyalar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Kubat
ustam, size genel bir bilgi vermek istedim.
sunaklarda ilk bakılası gereken, sunak içidir.
sunak içinde murç izi varsa, asıl yön budur,
kanal yanıltıcı olabilir
sunak içinde murç izi yoksa, dış kısmında vardır
sunakın içinde, dışında hiç murç izi yoksa o vakit kanalı takip et derim
Kubata.JPG

selametle

Kubat

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalar bilgi için teşekkür ederim

Kubat

Member