kanun.

Emre41

Member
Bildiğim kadarıyla izinsiz doğada kazı yapmak suçtur. Hele ki dere veya tabiat parkı gibi vs yerlerde tabiat kanunu gibi bir suça muhalefet diye biliyorum araştırmak gerek tam hatırlayamadım Google amcaya soraydın

akıltopağı

Operatör
Bildiğim kadarıyla izinsiz doğada kazı yapmak suçtur. Hele ki dere veya tabiat parkı gibi vs yerlerde tabiat kanunu gibi bir suça muhalefet diye biliyorum araştırmak gerek tam hatırlayamadım Google amcaya soraydın
Biz gogıla soruyozda bize tck soracak usta.

Emre41

Member
Büyük bir zarar vermediysen ve ayrıca tabiat alanı değilse çok önemli bir ceza gelmez
Not: TCK demek vatandaş ile kanun arasındaki köprünün yazılmış hali Tabiat parkı değilse bişey olmaz ama sakın ha sakın define için gittim diye ifade verme :)

akıltopağı

Operatör
Büyük bir zarar vermediysen ve ayrıca tabiat alanı değilse çok önemli bir ceza gelmez
Not: TCK demek vatandaş ile kanun arasındaki köprünün yazılmış hali Tabiat parkı değilse bişey olmaz ama sakın ha sakın define için gittim diye ifade verme :)
Anladım usta ben kazı yapmaya cam delik delecem.kanununu net öğrenmek gerekir.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Sağol usta evet kanımcada serbest yinede yaptırımını bilmek lazım karot elden gidip.beni delmemesi daha sağlıklı olur.
bende seni seviyom.....
sen bana delip geciceen daglari soyle ben sana ferhatmi sirinmi olacagini soylerim..
yaani sit alanimi deilmi bilirim bildiririm