Kapak gibi gözüküyor?

Acemişlemci

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hocam sans eserı arazıde yuruyus yaparken bır fotograf cekelım dedık forumunuzda dolasırken bırden bıre aklıma bu resım geldı bır hayvana benzettım ve kapagı oldugunu dusunuyorum arkasının sızın bılgılerınız tabı kı daha fazladır fıkırlerınız nedır genel olarak ınceleyebılırsınız yakın bır yer degıl gıdıp genıs caplı suan ıcın fotoğraflayamam sadece fıkırlerınızı merak ettım bılgılendırırsenız sevınırım hayırlı geceler

Ekli dosyalar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
@Acemişlemci

iyi formlar

arkanızdaki kesme büyük taşlar kral mezar ı olabilir
diğer hayvan ise mezar bekçisidir
o hayvanın kafasının arkasını bir yoklayın
belki müjde veya kasa olabilir

selametle

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
[MENTION=13767]ragıp[/MENTION] ustaya katılıyorum. arkanda ki kaya aslan gibi duruyor, kral mezarı olma ihtimali var. bölgeyi her yöne doğru bolca fotoğraflayın. Rast gele

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
resimde işaretlediğim yerden bahsediyorsan kaya yapısına göre doğal gözüküyor fakat ne yapılabilir buraya sert bir çizimle tok sesmi ince bir ses mi alınıyor bakılabilir .. sıkıntı kapak kalınsa anlayamazsında biraz ki ucu b.k lu deynek dostum...

[url=https://hizliresim.com/5Gd3dl]
[/URL]

Baykuş23

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşımın yüklediği fotoğraf dere yatağının içi bu işlerde yeni oldugumuzdan eksik bilğiler veriyoruz birde dere yatagı içi oldugunu düşünerek analiz yaparsanız sevinirim burası türkiyedeki en yüksek tepeleri birtanesi....