Kapak mıdır

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba,
Bu fotograf bir arkadastan geldi. Kapak gibi duruyorlar ama ben yinede sizlere danismak istedim. Suan tek fotograf var ama hafta ici gidip cevresini resimleyecegim. Bolge tekirdag.
IMG-20170724-WA0000.jpg
IMG-20170724-WA0000.jpg

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sarı olanın altına bak bakalım harita vb bir şey var mı.?

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sarı olanın altına bak bakalım harita vb bir şey var mı.?
yorum için teşekkür ederim. bu hafta bölgeye gidince sarı olanın altın resimleyip burada paylasacagim. bu hali ile sizde neyi cagristirdigini söyleyebilirsiniz sevinirim.

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarin yorumlarini bekle daha tecrubeli olanlar vardır kardeş.
Benim dusuncemi sorarsan kapat olma ihtimali yok kapak olan taşlar dikey sekilde olur mantikende oyle çünkü iklim sartlarinda hasar gorur su ala bilir. Ama o taşlar konma oraya cevreyi bir arastir bir idaret ara. Taşın etrafinda ki topragi ince egerki mezar var ise irada yada mahsen vs. Topragi degisik olur oksit yakar. Simenleri fazla büyümez ve digerlerinde az cimen biter. Birde etrafindaki cimenlerden erken kurur. Oksit yakar. .

Örnek olarak ben sana bir resim atayim cubuksuz dedektörsüz mezari bulmann en kolay yolu. Ben öyle buluyorum ama çalışmak nasip olmadi teşekkür ederim. IMG_20170704_185505.jpg

Son düzenleme:

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
...........

Son düzenleme:

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarin yorumlarini bekle

Son düzenleme:

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bir tane resme ne diyek soru sorsak cevap ta veremicen kendin görmedin

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarin yorumlarini bekle daha tecrubeli olanlar vardır kardeş.
Benim dusuncemi sorarsan kapat olma ihtimali yok kapak olan taşlar dikey sekilde olur mantikende oyle çünkü iklim sartlarinda hasar gorur su ala bilir. Ama o taşlar konma oraya cevreyi bir arastir bir idaret ara. Taşın etrafinda ki topragi ince egerki mezar var ise irada yada mahsen vs. Topragi degisik olur oksit yakar. Simenleri fazla büyümez ve digerlerinde az cimen biter. Birde etrafindaki cimenlerden erken kurur. Oksit yakar. .

Örnek olarak ben sana bir resim atayim cubuksuz dedektörsüz mezari bulmann en kolay yolu. Ben öyle buluyorum ama çalışmak nasip olmadi teşekkür ederim. Ekli dosyayı görüntüle 150758
yorum ve bilgiler için teşekkür ederim. bende çok fazla kapak olabilme ihtimali üzerinde durmuyorum açıkçası. lakin kolay bir yer olabilme ihtimali üzerinde durduğum için ilgileniyorum. son 2 ayi mi trak kral mezarına harcadım ve harcamaya devam ediyorum. 6,5 metre aşağıya inip 11 metre boyunca erozyona uğramış tüneli açıp akabinde 5 metrede sağ tarafa devam edip sonunda meftanin kemiklerini bulup dunyaligina hala denk gelemedigim için psikolojik olarak biraz coktum. cok yakinindayiz ama biraz mola verip küçük bir yer bitirip devam etmeyi düşünüyoruz kismetse.

Brtn. 74

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yorum ve bilgiler için teşekkür ederim. bende çok fazla kapak olabilme ihtimali üzerinde durmuyorum açıkçası. lakin kolay bir yer olabilme ihtimali üzerinde durduğum için ilgileniyorum. son 2 ayi mi trak kral mezarına harcadım ve harcamaya devam ediyorum. 6,5 metre aşağıya inip 11 metre boyunca erozyona uğramış tüneli açıp akabinde 5 metrede sağ tarafa devam edip sonunda meftanin kemiklerini bulup dunyaligina hala denk gelemedigim için psikolojik olarak biraz coktum. cok yakinindayiz ama biraz mola verip küçük bir yer bitirip devam etmeyi düşünüyoruz kismetse.
Kardeşim allah yar ve yardimciniz olsun. Herşeyden öncesi can..

Dikkatli olun

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yorum için teşekkür ederim. bu hafta bölgeye gidince sarı olanın altın resimleyip burada paylasacagim. bu hali ile sizde neyi cagristirdigini söyleyebilirsiniz sevinirim.

kapak gibi duruyor birde benzerinin olması da olmama ihtimaili yükseltiyor hakkında hayırlısı altına bakıp bir haber ver..

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
böyle de baş tacı

bu işaretten bir tana daha olabilir yüzünü işarete ver sag tarafında aynı izada biraz uzak olabilir onuda resimle sonra işaretlere sırtını dön ön tarafda aşarıda düzlük yer olacak uzaktan oraları resimle ve orda başka işaretler olacak onlara bak

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
böyle de baş tacı

bu işaretten bir tana daha olabilir yüzünü işarete ver sag tarafında aynı izada biraz uzak olabilir onuda resimle sonra işaretlere sırtını dön ön tarafda aşarıda düzlük yer olacak uzaktan oraları resimle ve orda başka işaretler olacak onlara bak
dediklerinizi birebir uygulayıp burada paylasacagim. bilgiler için teşekkür ederim.

orcun

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
konu aktif. herkesin fikirlerini okumaktan memnun olurum.