Kapali mağara

Defineadam

Engellendi
Arkadaslar bir kapali mağara bulduk işlem yaptık iki kapısınıda bulduk içeri girdik büyük bi Kaya'dan mağara yapmişlar tavan taban hep taş sadece bi sol ayak var sol ayagın karşısında yuvarlak cay bardağı ağzı kadar bide dörtgen buyuk bi kaya var kayanın Altında toprak bi duvar var elleyince sallaniyor ? Yorumcu Ve tecrübeli arkadaslar ne yapmam gerek

Moderatör tarafında düzenlendi:

Defineadam

Engellendi
Valla foto daha çekmedım ama havaların isinmasini bekliyorum Acaba mal varmisdir üstad

azzem

Bilgili Üye
Defineadam Genelde yazılanla oradaki olan büyük farklılıklar gösteriyor bundan dolayı ustalar haklı olarak yorum yapmamayı tercih ediyor.Bunun yerine girişi içeriyi düzgün açılardan resimlerini çek hem yakın hemde uzak çekim olsun daha iyi yorumlar alırsın

mayhem

Co Admin
Co Admin
Hoşgeldin Defineadam anlatmana göre tuzaklı bir yere benziyor öncelikle ışıklandırıp etraflıca araştırmak gerek sadece gözlem yap resimle bastığınız yere dikkat edin toprak duvar olan yerde varsaki bir tuzak çözmeden işlem yapma önce can güvenliği iyi formlar.

Defineadam

Engellendi
İçerisi gündüz ışık aliyor iki girişinide bulduk içeride hiç bişi yok sadece sol tarafta sol ayak izi var ayagın karşısında ise yuvarlak bi resım var mal varmidir üstad

Defineadam

Engellendi
Üstad 1 ay snra yıllık iznim var gitcem tekrar cekerım orjinalini şimdi çizdim ayni böyle kapali mağara

mayhem

Co Admin
Co Admin
kısmet işi bu işler resimde yok işlem yaptım burayı ben açtım diyorsun vardır elbet yoksa bukadar neden uğraşıp kapatsınlar mağrayı Defineadam

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Arkadaslar bir kapali mağara bulduk işlem yaptık iki kapısınıda bulduk içeri girdik büyük bi Kaya'dan mağara yapmişlar tavan taban hep taş sadece bi sol ayak var sol ayagın karşısında yuvarlak cay bardağı ağzı kadar bide dörtgen buyuk bi kaya var kayanın Altında toprak bi duvar var elleyince sallaniyor ? Yorumcu Ve tecrübeli arkadaslar ne yapmam gerek[/QUOTEADAMI-S.A.DEĞERLİ DEFİNEADAM MAĞARADA AYAK İZİ AYAĞINLA BİR YERE BASIP TUZAĞI HAREKEKE GEÇİRECAĞINI GARANTİSİDIR SALANAN DUVAR DEMİŞSIN TUZAĞIN KENDİSİ OLABİLİR DİKDÖRTGEN DEMİŞSIM DUVARLARDA GİZLİ BİR BÖLÜMDE ODA İÇİNDE BAYAN MEZARI DER ÜSTADLAR GEREKENLERİ SÖYLEMİŞ DİKKATLI OL.

SAYGILAR VE SEVGİLER.

Defineadam

Engellendi
Üstadı 1 ay snra inşlah resmini ceker yollarım daha iyi
bakmiş olursunuz hersey için tşk