kaplumbaga dan

dombra

Yeni Üye
umarim kaplumbagadir.öbür taraf da dere oldugu için cekemiyorum

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
dostum bence kaplumbağa çok güzel hemde bakacağın yerler aşağıda anlattım hepsine bakabilirsin.. iyi incele ama

1. Kafa istikametinde ilerleyiniz <sadece kabuk ve kafası çizilmiştir>

2. Kuyruk istikametinde peşinden gidiniz. <sadece kabul ve kuyruk çizilmiştir>

3. Sağ ön ayak istikametinde bir engel (taş) vardır. <sağ ön tarafında kabartma bir nokta vardır>

4. Emanet kaplumbağanın sırtında. <sadece kamuk çizilmiştir>

5. Emanet kaplumbağanın sırtında ve üst tarafta tepede <sadece kabuk çizilidir ön tarafında kabukta kabartma vardır>

6. Ayaklar, başı ve kuyruğu içeride. Önde tehlikeli bir obje var. (Tuzak) <yıldırım -kalp vardır>

Dampiel

Aktif Üye
Güzel yer güzel tosbaaa.. nasibini Uzakta arama tatar26 ustamın çizdiği yerleri iyi araştır uzakta değil..

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.

dombra

Yeni Üye
ben alinti yaparken karistirdim galiba

Kirilenka

Yeni Üye
Kardeşim resim sag profılden kaplumbagaya tam olmasada benzıyor ama sol profıl resmı olmadıgı için bunun bır kaplumbaga oldugunu soylemek zor.Bazı arkadaslar her kayayı bir seye benzetıp sırf laf olsun dıye sıteye atıyor ''senın ıcın soylemıyorum''.Hemde ılk fotonun tam karsısında koy var.Israrla çalısmak ıstersen tedbırlı olmakta fayda var.

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Buyuk kayanin kendisi ozellikle incelenmeli.on tarafinda islemmi yapilmis acaba..birde 3. resimde karsi tepedeki kubbe gibi duran kayac yapisida dikat cekici hemde cok dikkat cekici..eger kaya yapisiysaa bu soylediklerim gecerli

The Thing

C*
Süper Moderatör
yorumun icin tesekkurler.cizdiginiz insan figirunun altindaki 2 tane yarim daire cizmissiniz orada nasil bi yol izlemek gerekiyor kapi olarak mi dusuneyim ben tam olarak anlayamadim.
Kapı olarak değil fakat oraları bir incele temizle, dikkatini çeken bir şey varsa fotola murc izi yada oymada olabilir.
Çok fotoğraflaman gerekiyor.