kaplumbaga ve kalp

yildiz_hero

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Screenshot_2017-03-19-10-31-49-1.pngSA arkadaslar bir tane tuplu buyuk tv buyuklugunde bir kaya var.kayanin ustunde kaplumbaga kabugu desenine cok benzeyen derin5 cm derinliginde cizgilr var.desenleden bi tanesi kalp isareti ve hemen yanindada kucuk bir oyma var.burasi kayin sik bi ormanlik.YARDIM LUTFEN

Son düzenleme:

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Resim yetersiz bu haliyle sağlıklı yorum alamazsın doğal görünüyor..

yildiz_hero

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kesinlikle dogal degil cok sert bi kaya.kayanin arka yuzlerindede ayni cizgiler var

yildiz_hero

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Benim bu konularda cok bi bilgim yok ama dogal yagmurdan sudan etkilecek bi kaya degil.ben 12 sene daglarda cobanlik yaptim boyle bi kaya hic gormedim

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
doğal olma imkanı yok lakin foto yetersiz her tarafını çek bakalım

yildiz_hero

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Fotograf su anda baska yok.sonra atabilrim uzakta.vi tahminin varsa

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
kalp altın manası ve bayan mezarın ı temsıl eder derenın akar yonunde sol tarafında olması gerek bu kalbın yoksa teorımın arkasında duramam..

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
eger son noktaysa kı ıhtımal yuksek kaplumbaga sıze kalbı yanı altını verdı derınlık 5 cm ıse 5 mtre der gomusu zordur@kabakkurgıba dostum ıyı bılır zor gomu bol sans

yildiz_hero

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Tskrler kardes.kaya bizim koylu biri tarafindan kaldirilip yana yatirilmis ama cok az kazmislar bisey bulamamis onlar. Kazan insanlari taniyorum ahmet amca diye biri vardi o kazmis.yan tarafinda kuru bi dere var.50 metre asagida akan bir dere var.derenin akar yonunde sag tarafta ev yeri gibi yerler var.birde tasa 30 metre yakinda cak yasli bi kayin agaci var ama ben orda bisey oldugunu zannetmiyorum

yildiz_hero

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kalbin yaninda oyma var o nedir.yemek kepcesi kadar derin.birde kuru deremi yoksa su akan deremi tahmin