• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kaplumbağa

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar net bir tahmin yürüten olmadığı için tekrar yayınlamak durumunda kaldım biraz daha destek istiyorum kaplumbağanın gözünün baktığı yerde arasında yaklaşık 2mt mesafe var bu kaya var ve murç izi var yükset bir mevki dağ burası şehir ayaklar altında bu kaplumbağa ve bu kaya tesadüfmü? yoksa mala çokmu yakınım çözemedim...

Ekli dosyalar

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Tamam kaplumbağa doğru ama tek fotoyla çözüm olmaz bulunduğu alanı detaylı fotola başka işaret var mı bak

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Kendisinde hiç horasan baktın mı bak detaylı

sandalci14

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
20190406_190810.jpg

arkadaşım sarı oklarla gösterdiğim alanlarda durarak,bordo renkli oklarla gösterdiğim alanların yakın ve uzak resimlerini çekersen ustalardan bilgi veren olur.özellikle baktığı alanın karşısına doğru 100-150 metre altlarda dere varmı.şehre yakınmı,tepenin alt taraflarında yığma,taş yığma tümülüs tarzı tepe varmı.blok dev kayalar varmı güzelce bi resimle bakalım..

_Mithra_

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar net bir tahmin yürüten olmadığı için tekrar yayınlamak durumunda kaldım biraz daha destek istiyorum kaplumbağanın gözünün baktığı yerde arasında yaklaşık 2mt mesafe var bu kaya var ve murç izi var yükset bir mevki dağ burası şehir ayaklar altında bu kaplumbağa ve bu kaya tesadüfmü? yoksa mala çokmu yakınım çözemedim...
arkadaşım yer belgeli
daha geride tepenin üzerinde sarnıçlar var orayı da inceledin mi ?
burada ufak bir meblağ varmış altın para cinsinden onu almışlar
fazlası seni aşar,

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yer belgeli derken onu anlamadım

meksikalı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkasında tepe yok tepeyide anlamadım

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Size onceki konunuzda net diyebilecegim bir nokta vermistim, baktinizmi. Muhtemelen noktaniz bizans olmali. Selametle kal

R00T

Profesyonel
Kayıtlı Kullanıcı
Yönleri belirtirmisin ? Yakın sırt düzlüğüne bakın Zemine.