• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kare oyma, içinde çarpı ...

hüsük

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
herkese merabalar yeni konu aç butonunu bitürlü bulamadm buraya yazayım yönetici arkadaşlar kusura bakmazsa taşıma imkanı varsa taşıyıversinler bilgisayardan çok anlamıyorum yükleyebilirsem fotoları arkadaşlar bildiklerinizi yazarsanız memnun olurum herkese iyi formlar

DSC_2753.jpg

DSC_2746.jpg

DSC_2747.jpg

DSC_2748.jpg

DSC_2749.jpg

DSC_2751.jpg

Son düzenleme:

acemi 55

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
xson nokta diye biliyorum havaya baktıgına göre altta olma ihtimali yüksek boşluk testi uyguladınızmı

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
100-300 metre içinde başka işaretler bulmalısınız.
Bu işaretin çevresin de de boşluk kontrolü yapınız.

İlerideki ağaçların olduğu alanın resmi varsa görelim.
Kolay gelsin.

Pscyhe

Engellendi
10 metre capindaki alanda bosluk arayin genelde toprakta olmasi.lazim ama etrafta dikkat ceken kaya dolgu tarzi varsa oraya yonelin yealti oda mezariniz var.bu 10 metrelik alanda bosluk arayin mutlaka sonuca ulasirsiniz.carpi isaret olmasi genelde dikkatlinolmaniza isarettir tuzakli olabilir.birde cevrede baska isaretlerde arayin bu isaretin tamamlayicisi vardir genelde bu hac isareti olur ve son noktadir.eger dedigim gibi bosluk tespitinde sonuc cikmazsa son isareti arayip bulmalisiniz.

hüsük

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
10metre etrafında hiçbir bulguya rastlamadm kayda değer boşluk büyük bi boşlukta bulamadım (dedektörle) yalnız bu işaretin enfazla 1km yakınında kilise yıkıntısı olduğunu öğrendim ama bulamadım çok ormanlık bide işaretin hafif güneydoğusunda 400 ile 600 metre arasında yüksek bi tepede taş birikintisini hafif eşelemişler ama orda ne biişaret nede bir bulgu sadece küçük yığın nasıl nerden başlayacağımı bilemedim

hüsük

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bilgisayarımdan video yükle seçneğini bulamadım illa url istiyor bilgisayarımdan yükleme imkanım varsa video yükleyeceğim

hare05

Member
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=3060]hüsük[/MENTION] kardesim benzer bir konu acmistim hatta hemen hemen ayni ama benimki zirvedeydi cok sey soyleyen oldu ama 3-4 metre guneyinden kaya ile kapatilmis olan malzemeyi almislar baska isaret arama son noktadasin insallah emeginin karsiligini bulursun.. bu arada bolge neresi ?

hüsük

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
karaman mersin sınırda sizin konunun linki varsa bi incelesem

ÖMER HATTAB

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
işaret bana çok orjinal gelmedi
diğer ustaların dikkatini de çektimi
işaret çok eski değil
yanılıyormuyum acaba?

timur964

konularim
Süper Moderatör
çarpı

Çarpı, sona yaklaşılmış, denk gelir inş

Moderatör tarafında düzenlendi:

hüsük

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
çok yerler var var olmasınada heryeri kurcalamışlar bu işaretin yakınında bile enufak kazımazı yok o aldattı bizi

hüsük

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işaretin yani oyuğun küçük oluşuda kafamı karıştırdı fakat eski olduğu kesin etrafında doğal olmayan bi tane ipucu bulamadım işaretin tahmini 1 km kuzeybatısında kilise

ECE07

Engellendi
işaretin yani oyuğun küçük oluşuda kafamı karıştırdı fakat eski olduğu kesin etrafında doğal olmayan bi tane ipucu bulamadım işaretin tahmini 1 km kuzeybatısında kilise
İşaret oldukça küçük, 5-6 cm. çapında. Sunak olamaz, son noktadır desek; olduğu yeri çevresini zaten cihazla kontrol etmiş ve sonuç alamamısınız. Başka bir dayanak kalmıyor. En kötü ihtimal, küçük çobanların canı sıkılınca yaptığı bir şekildir ve bizlerin kafa yormasına sebep olmuştur diyebiliriz.