Kare oyma üstatlar

Amadeus

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_2133.jpg,,IMG_2680.jpg..IMG_2136.jpg,IMG_2125.JPG,,

Ekli dosyalar

timur964

konularim
Süper Moderatör
konuya çok yorum gelmişti sonuç çıkmadımı

Amadeus

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Üstat arazi geniş tecrübede Yok daha dokunmadık bu detaylı fotoları Yen'i attım

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Üstat arazi geniş tecrübede Yok daha dokunmadık bu detaylı fotoları Yen'i attım
Tecrübe, çalıştıkça, işlem yaptıkça olur.
Bende hatırladım konuyu.
Keşke oradan yazanları uygulamaya alsaydınız.
En azından bir kaç tanesini.
Hedefe ulaşmasanızda hedefe yaklaşacak iş yapmış olurdunuz.
Ya Nasip. hayırlısı.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
yine bu kare oymanın üzerinden geçmiş gibi su ..hakkınızda hayırlısı

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu konuyu bende hatırladım .Güzel bir işaret .Tekrar inceledim ben ,burda ilk yapılacak işlem suyu kesmek ve sonrasında titizlikle ipuçlarını bulmak.galiba balık sağ tarafa doğru gidiyor ama ben hemen onun ününden süpeleniyorum.Balık temsili diyebiliriz işaret olduğu el yapımı kesin. Kaya yapıya dahil ama baskabiryerinden de kırılmış olabilir.Bu tip yerler ustaca şifrelenmiştir en ufak detayı kaçırmamak gerekiyor. Karşıdaki alanın resimlerinide görmek lazım .Balığın olduğu ve yakınındaki tüm kayalar incelenmeli .

Ekli dosyalar

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15174]Amadeus[/MENTION] bu oyma daha önce konusunu açtığın oymalarla aynı bölgede mi

Amadeus

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İşaretlediniz yer karenın tam karşısı

Amadeus

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bırbırlerıne yakın kareler

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam balık nerde ben balığı göremedim :) o kadar inceledim ama balık nerde göremedim?
Bu arada 4. resimdeki dikdörtgen oymanın sağ üst köşesi kırık ve kaya orada V yapıyor. Ayrıca işaret arkaya doğru yaslanmış durumda kaya traşlanıp yere tam paralel yapılabilirdi değil mi? Ama arkaya yaslanmış şekilde yapılmış. Ufak bir bilgi belki işinize yarar diye :)

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Balık yok oyma güzel. Oymanın yapıldığı kayanın üzeri yada ön tarafı da aynı işaret için müsait neden o yüzeye yapılmış ? neden özellikle eğimli yüzey seçilmiş yada yüzey traş lanmış eğim verilmiş ? Çalıların olduğu kısım dikkat çekiyor alanı temizleyip görmek lazım.

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:244:Kesinlikle haklısın.

@kazama ustam balık nerde ben balığı göremedim :) o kadar inceledim ama balık nerde göremedim?
Bu arada 4. resimdeki dikdörtgen oymanın sağ üst köşesi kırık ve kaya orada V yapıyor. Ayrıca işaret arkaya doğru yaslanmış durumda kaya traşlanıp yere tam paralel yapılabilirdi değil mi? Ama arkaya yaslanmış şekilde yapılmış. Ufak bir bilgi belki işinize yarar diye :)

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Balık yok oyma güzel. Oymanın yapıldığı kayanın üzeri yada ön tarafı da aynı işaret için müsait neden o yüzeye yapılmış ? neden özellikle eğimli yüzey seçilmiş yada yüzey traş lanmış eğim verilmiş ? Çalıların olduğu kısım dikkat çekiyor alanı temizleyip görmek lazım.
Üstadım içimi okumuşsun resmen :) bu arada ek olarak sağ üstteki düzlükten de şüpheleniyorum.Selam ile saygılar.

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] ustam balık nerde ben balığı göremedim :) o kadar inceledim ama balık nerde göremedim?
😀 Balık olduğu şüpheli ben kesip paylaştım üstte ayrı olan kayada el yapımı bir işaret bakabilirsiniz.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
bu şekilde kactane kare var arazide sıralaması nasıl kiyat üzerinde ciziver