• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

kare oyma

tekniktim

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar burası bir yarım ada 3 tarafı deniz olan bir tepe denizden yükseklik 40m civarı tepesi 60m uzunluğunda denize doğru uzanan bir yol ve bu işarette o yolun ortasında geniç açı resimleride yükleyecem bu alanda cihazla bir çekim yaptım tekrar çekimiçin gidince daha fazla resim alıcam ön bilgi olarak soruyorum şair burda ne demek istiyor

kare-WA0000.jpg

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
arkadaşlar burası bir yarım ada 3 tarafı deniz olan bir tepe denizden yükseklik 40m civarı tepesi 60m uzunluğunda denize doğru uzanan bir yol ve bu işarette o yolun ortasında geniç açı resimleride yükleyecem bu alanda cihazla bir çekim yaptım tekrar çekimiçin gidince daha fazla resim alıcam ön bilgi olarak soruyorum şair burda ne demek istiyor

Ekli dosyayı görüntüle 192695
Bulundugu kayaya iyi bak diyor.ne ararsan orda diyor.altini ve dibini iyi kontrol et diyor..

vakko

İnterPreter
Kayıtlı Kullanıcı
şair derki öncelik detaylı çevre fotosu.Sonra işaretin derki 2 adet zemin altı mezar odası var.

( 2 yuvarlak oyma oda sayısıdır ) İşaretli kayayı geniş açıdan resimle yapın [MENTION=15854]tekniktim[/MENTION]

malibu_18

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yumuşakça bir kayaç sanırım içerisini temizlerken pul pul dökülmüş parçacıklar , çoban işi olabilir çok eski bir işaret gibi gelmedi .

man_correct

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Sağlık bakanlığı sigara zararlı diyor sairde derin mahsen diyor hatta tıka basa diyor bence başlama hiç bassliyirsanda denizi kurutacak su pompasi bul diyor ogün dedektor testinde cekmistin yorum yapmadım ( bak umutlarını yıkmak istemem o zaman ilk su kanalını bul doldur oylebasla)

Son düzenleme:

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
şair ne demiş bilmem

balık sırtı gibi olan sıralı üç yada beş dahaaaa fazlada olur resmi yükleyince iki yandan ve uzunla masına daha iyi olur sıra odaların var ayrıyeten lahit mezarlar var ve giriş deniz tarafından iyi cubuk kullanan varsa aranızda bunları okut o tespit eder

tekniktim

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yorumlarınız için teşekkürler kare zemin altı mezar 2 oyma 2 mezar peki uzun dikdörtgen ne anlama gelebilri ?

Pscyhe

Engellendi
Birbirine gecisli 2 adet denize karsi manzarasi olan oda mezarlarjn var ve kaliteli mezarlar tespit edilirse cok guzel seyler cikar..isciligi ve tespiti zordur...tek resimde gozuken bunlar...ayriyaten dikkatimi ceken baska bir konu ise kolumuza filistini andirsin diye bu saati taktiysaniz eger (bu benim yorumum) israil.mali sigara icmek cok ayri bi tezat olmuş [MENTION=15854]tekniktim[/MENTION]

Son düzenleme:

tekniktim

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
@Pscyhe yorum için teşekkürler saat e gelince g.afrika ülkesinin bayraği imiş hediye bir arkadaştan

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
zemin altı oda mezar hayırlı olsun

tekniktim

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yerin videosu

[video=youtube_share;paF1wg8CQA4]https://youtu.be/paF1wg8CQA4[/video]

buda 1-2 resim

DSC_1668.jpg
DSC_1666.jpg

Son düzenleme:

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör

Ekli dosyayı görüntüle 192695
Sirtinizi isarete verip dikdortgen cizginin yani kolunuzdaki saat yonunden assagidan giris bakilmali. O dikdortgen cizgi ondan bahsediyordur. Muhtemelen ya tuneli yada odalari isaretin altindadir. Selametle kal