• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kare.yuvarlak sunak.Merdiven.hepsi bi arada..

Pscyhe

Engellendi
Arkadaslar yer burasi.isaretin ve cevrenin detayli fotolarini ekledim.ne ararsaniz var.hatta ne ile arama yaptigimi belirtmek icin fotograf karesine ekledim ama bosluk tespiti yapamadim.sizden yardim ve yorum beklemekteyim.yol gosterirseniz sevinirim.

Ekli dosyalar

Pscyhe

Engellendi
Arkadaslar ayri sayfada ekledigim son resim sindi dikkatimi cekti.bugun guzel bi arazi gezisi oldu o kadar guzel sunaklar mezarlar gordumki kafa oraya gitmis..neyse sunak dedigim yer adak bağlama yeri bilginiz olsun..hemen ustunde de merdivenlerle cikis yapilan kare oyma var..

dadas_25

Super Moderator
Süper Moderatör
Kardeşim bu kadar ölü çiçeği tek bir mezar içinse yerin değerli demektir. Yok mezarın çok ise değerli mezar çıkma olasılığı çok yüksek :) Hakkından hayırlısı. 6.ve 7. resmin mezarın üst kısmına benziyor boşluk kontrolü yaptın mı acaba ?

Pscyhe

Engellendi
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] yok kardesim o isaretledigin alan ust tarafi.. [MENTION=12347]dadas_25[/MENTION] o kadar cok resim varki her biri ayri konu olur.evet yanilmadin bolge tamamen mezarlik alani..hatta 1 2 resim ekleyeyim tüm arkadaslarin fikirlerini alayim

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
dostum
bir birine bağlantılı iki konu olmuş sanırım
fotoğraflara bakıldığında
şüphesiz bir yol var
görüşüm,
araman gereken yer daha ileride
yolun sonunda
burası aranması gereken yer değil

yolu takip et,
yolun sonu senin için daha aydınlık, bundan şüphen olmasın
rast gele

Pscyhe

Engellendi
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] kardesim sordugun resim en son attigim tek resim.tam önü.okun baktigi yer.20170324_165308.jpg

Son düzenleme:

timur964

konularim
Süper Moderatör
alan mezarlık alanı buda 50 mt mesafede geçen hafta çekmiştim detaylara dalınca buraya çıkamadık [MENTION=12347]dadas_25[/MENTION] [MENTION=11780]Pscyhe[/MENTION]

Ekli dosyalar

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

üstadım
muhtemelen kaldırım yolun sonu :)
bu fotoğrafta çantanın bulunduğu kayanın üzeri mezarı andırıyor
birde sağdaki , yeşillkler tarafında kayaların ön yüzünü araştırmanızı önericem
kaya mezar yapmaya pek bi uygun görünüyor

rast gele

Pscyhe

Engellendi
[MENTION=14077]kazama[/MENTION] kardesim yok orasi solda kaliyor.ragip arkadasimin ekledigi mezar olabilir dedigi yerin usttu orasi..3 adet nişin ust tarafi burasi..

Pscyhe

Engellendi
[MENTION=13767]ragıp[/MENTION] kardesim evet o kaya sirasi bi 20 mt var ve layalar dumduz sivanmis gibi oralarids kontrol ettim guzel yerler var cok sey varda nokta atisi yapamiyorum

kazama

Super Moderator
Süper Moderatör
@ragıp kardesim evet o kaya sirasi bi 20 mt var ve layalar dumduz sivanmis gibi oralarids kontrol ettim guzel yerler var cok sey varda nokta atisi yapamiyorum
Böyle bir yerde normal bence..Görsellerde ekran basında benim bile kafam örümcek ağı gibi oldu.
Kardesim nasibinizde hayırlısı neyse o olsun.Ama o ilk büyük sunağın çizdiğim ok istikametinde araştırın boşluk bakın oralarda .
Allah yardımcınız olsun ne diyeyim ..