Kasa mı doğal oluşum mu?

odin

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sanki referans isaret gibi duruyor. Farkli kayayi bul, xx adim x yonunde git bul der gibi. Kimse boyle ben burdayim diyecek sekilde saklamaz parasini. Diye dusunuyorum ama gecen gun arabayi park ettim bir santiye kapsinin onune, dedim kimse koymaz araba cunku santiye kapisi komple kapaniyor, ben duvara yanastimki giris cikis olursa engel olmayim, bi geldim geri birisi araba park etmis. Onumde 2 araba yan yana, arkada santiye kapisi zincirle kilitli yani arada kaldik. Bunu buraya park etmek icin gercekten beyinsiz olmak lazim. Hem bnm arabanin onunu hemde santiye giris cikisini kapiyor. Neyse 1 cocuk 3 kiz geldi, dedik boyle arabami park edilir. Ben birazda turkce soylendim, Onlarda turk cikti. Bu sekilde dusuncesizce ya çingeneler yada bunlar gibi sadece nefes alip vermekten baska ozelligi olmayanlar park ederdi o da bize denk geldi.

velhasil kelam sozun ozu, bu tasin altinda bir sey olmaz sanmiyorum ama yinede yokla, varsa kayada baska isaretlerde ara.

NoYaN_06

Moderatör
Moderatör
şansını dene neden es geçesin ki? iki tane manila hareketine bakar

kazama

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Onun yüzündeki sıva dökülmüş o yüzden öyle dikkat çekiyor.
Düşüncem onun tek olmadığı ve sıvanın altı aynı o şekil kayalarla dolu veya öyle bir kaç tane daha var orası bir giriş yeri .
Geriden detaylı resimleri lazım .

The Thing

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ne demişler akıllarda kalana kadar ....

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Dedektörü olan arkadaşlardan yardım almak en basiti, boşa uğraştırmayabir.

vaho_ccc

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Orman içinde ayakta zor durulan bir yer olduğu için ancak bu kadar resimlendi. Yüz metre aşağısında uzun bir dere akıyor.

Metalicvoice

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sen buraya be civara biraz daha çalış resimle inşaallah...

gizemli 34

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu beyaz taşlar bakır çubuğu deli gibi çekiyo bence doğal daha önce bendek geldim bişe çıkmadı taşı çıkarınca çok güzel boşluk oluşuyo yerinde lazımsa sonradan kasa yapabilirsiniz :))