Kaya da küp resmi üstünde taç resmi ve istavroz a benzeyen resim

Operasyon42

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ustalar ve değerli üstadlar
Bi kayada kare içinde istavroz gibi bi işaret. Hemen altında gayet muazzam bir küp resmi var. Kupun yaninda da bir taç resmi varmış fakat bana burayı gösteren arkadaşım orayi kırıp delik açmış. Birde sonradan yapildigina inandigim yilana benzeyen bisey var fakat diger resimler gibi muazzam olmadigi için sonradan birilerinin yaptığını düşünüyorum.
Değerli yorumlarinizi bekliyorum.

Ekli dosyalar

turkoglu1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
işaretin üstündeki kayayı kontrol et. kayaların tamamını alacak fotoğraf var mı.

Operasyon42

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Hayır daha geriden resim çekemiyorum dağın alt tarafları çünkü ve ormanlık rampa rampa iniyor.

turkoglu1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yılanın ağzı açık mı kapalı mı?

Şirvan

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Patika yol seni nereye götüruyor

Mezarcııı

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Slm kardeş hac işareti çok güzel işçiliği tam usta işi...ama yılan işareti sallama yapılmış kafa karıştırıyor bu din adamı mezarı olabilir...yalnız çok zor ve derin gibi bence...odası kayaların altındadır ama girisi vardır...cubukla girişini bulabilirsin....rastgele

The Thing

Super Moderator
Süper Moderatör
Bana biraz çoban işi gibi geldi,çevre resimleri gerekli o şekilde güzel yorumlanabilir.

jpg.jpg

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
işaretler orjinal

cevre resmi cekin

roma.JPG

Operasyon42

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yarın çevre resimleri çekip paylaşcam

Operasyon42

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Patika yol yok burda. Zamanla koyunlar gele gide yol olmuş. Burası tepede yüksek bi yer alt tarafından dere akar. Bölge de zamanında romalılar yaşamış. Her yer işaretlerle dolu bi yer burası. Memleketin zenginleri hep gömü zenginidir.

turkoglu1

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Patika yol yok burda. Zamanla koyunlar gele gide yol olmuş. Burası tepede yüksek bi yer alt tarafından dere akar. Bölge de zamanında romalılar yaşamış. Her yer işaretlerle dolu bi yer burası. Memleketin zenginleri hep gömü zenginidir.
yarın detaylı resim at. bu kayaların tam karşısını, dereyi. derenin kazan yapan yerlerini, şelale varsa irili ufaklı onları. [MENTION=12576]poseidon2023[/MENTION] usta konuyu farklı biyere taşıdı :) hiçbirimiz öküzbaşını göremedik.

ÜstaD1

Editör
EDİTÖR
Kaya mezarı ve geç roma dönemi. Çevre resimlerinin hemde detaylıca yüklenmesi gerekiyor.

jeolog

Co Admin
Yönetici
Co Admin
Kup olarak dusundugunuz cizim Minos (Minotaur) boynuzudur. Boynuz uzerine gelen kapali kare hac ise iki keskin başi bulunan balta ve yilan eski yunanda Minoan Dinine ait sembollerdir. Labirent iceren bir yer bulabilme ihtimaliniz yuksektir.

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
her kez bildigini yazar araziye cıkınca taşı uzaktan tamamını görecek gibi resimle ve taşın sagı solu sonra taşın üzerine cıkıp dört yönün resini cek

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
dedigim gibi her kez bildigini söyler herkez bakar önemli olan görmek [MENTION=19770]turkoglu[/MENTION] küp yılan diyen desin