Kaya heykeli

tebesum

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
AT1.jpg
bu resim hakkında değerli fikirlerinizi paylaşırsanız memnun olurum

Asil

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Buranın 3 tane daha farklı açıdan resimlerini at. Ustalar ne yapman gerektiğini söylesin. Biliyorum. bir tane resmi var. Arkadaşınız çekmiş değil mi"?

toyalp

Haine merhamet vatana ihanettir.
Süper Moderatör
Selamun Aleykum ustam atın yanındaki hayvan hangisi çakal mı köpek mi pek çözemedim ayrıca atın ayakları yok kırılmışmı acaba yapılmamış mı? Birazdan üstadlarım konuya yorum yaparlar benim için de yeni bir şey öğrenme fırsatı olur :) Eyvallah

tebesum

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
malesef bir adet resim var

Asil

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
malesef bir adet resim var
Olabilir gayet normal bunlar aynı sıkıntı bizde de var.bu da bizim kaya ekipden bi arkadaş file benzetti diğer 2 side ısrar ile ahtapot diyor ben ise kesinlikle annesinden terlik yemiş çocuğa benzettim ama asıl sorun bu kayanın arizona da olması resmi bize atan kadillak kabilesinden titrek tüy ateş suyunu içtimi babasını tanımaz...illaki gelin çözelim diyor...devletten yardım istiyoruz..16265364_225070157901293_3597641762572184241_n.jpg

LabarNa

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Olabilir gayet normal bunlar aynı sıkıntı bizde de var.bu da bizim kaya ekipden bi arkadaş file benzetti diğer 2 side ısrar ile ahtapot diyor ben ise kesinlikle annesinden terlik yemiş çocuğa benzettim ama asıl sorun bu kayanın arizona da olması resmi bize atan kadillak kabilesinden titrek tüy ateş suyunu içtimi babasını tanımaz...illaki gelin çözelim diyor...devletten yardım istiyoruz..Ekli dosyayı görüntüle 127974
Süper yorum olmuş valla güleceğim Kardeşim :) :) :)

degirmenci

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ok istikametinde araştr fotolar yetersizAT1.jpg

tebesum

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler DEĞİRMENCİ

azzem

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=599]tebesum[/MENTION] resimle alakalı bilgi verirsen güzel olur şehir ismi belirtmene gerek yok bölge olabilir nasıl bi yerde v.s

edirne22

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
fotoşop, dalga geçmek için yolladın herhalde...

dadas_25

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kardeşim bu resimi bir yerde gördüğüme eminim ama bir türlü çıkaradım. Şimdi Ben bu resimde Bir at ve ata saldırıp ön ayağını kopartmış bir kurt görüyorum. Yada ayak sonradan düşmüşse eğer atın yanında bekçi köpeği vardır. Bana göre atın kuyruğunun düştüğü yerdeki boşluğu bir yokla tünel felan varmı diye ?

edirne22

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
su aygırına tecavüz eden orangutan görüyorum hocam....

Turko

Süper Moderatör
Süper Moderatör
AT1.jpgİkiside ayı bence uzun burun olması yanıltmasın.At da bel boşluğu olur. Ayak ya sonradan kırılmış yada hiç yapılmamış.Kısaca özetliyeyim. Ayı işareti minyatür olmaz ayının orjinal boyutları yada biraz büyüğü olur. Ebatlar tutuyorsa işaretin gerçekliğini sorgulamaya gerek yok. Öncelikle 2 ihtimal var birincisi benimde düşüncem budur eksik ayak yok sonradan kırılmış bence yada doğa şartlarından dolayı deforme olmuş işaretin bulunduğu kaya yapısını bütün kabul ederek kaya üzerinde mağara girişi aranır. Velev ki ayak yok sağ ayaktır doğrudur yani 100 metre içerisinde 4 yönde mağara aranacak.50 ile 100 metre arası mesafede olur. 2. ihtimal ise ayağın eksik olması buda eksik ayağı bulman demek ama kaya yapısı eksik ayağı bul mantığına uygun değil.Ustaların dediği gibi, kurt olma ihtimali bence düşük kalça ve kuyruk kısmı bariz işlenmiş kaba bir yapısı var.Rast gelsin