• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kaya işaretlerini yorumlar misiniz

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar resimler kendi bahçede bir bölgeden çekildi buradaki kayaları kırmaya çalışan birilerini yakaladim dedektor ile baktıklarını ve burayı gösterdiğini söylediler işaretler dikkatimi çekti yorumunuz nedir yardımcı olursanız sevinirim

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yaklaşık 30 dakikadır fotograflari ekleyemedim

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Büyük bir kaya bu arkadaşlar en ustunde çanak var içine suyu ben döktüm suyun aktığı yeri kontrol et demişlerdi kırılan bi parçasında da fotodaki uç nokta işareti var

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
şu sebatayist ismini neden aldin SÖYLE sana noktayi göstereyim

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
şu sebatayist ismini neden aldin SÖYLE sana noktayi göstereyim
Yardımcı olmak amacıyla yazdığını dusunerek cevap veriyorum belirttiğin gibi internette görmedim anlamı burada sana anlatabilecegim bir konu değildir dostum başka bir forumda başka bir platform da konusulabilir

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
birinci resim 4 adet mezar var

IMG_20160924_133411.jpg

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ayrıntılı olarak bölge fotolarini da ekleyecegim sadece işaretleri çektim uç noktayı özellikle göstermek istedim kaya dediğim gibi büyük bir kaya yerden iki metre uzunlukta iki ucu var uç noktanın yanyana olan noktaları şeklinde ancak bölgede bir üçüncü nokta olması gerektiğini söylediler

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
Ayrıntılı olarak bölge fotolarini da ekleyecegim sadece işaretleri çektim uç noktayı özellikle göstermek istedim kaya dediğim gibi büyük bir kaya yerden iki metre uzunlukta iki ucu var uç noktanın yanyana olan noktaları şeklinde ancak bölgede bir üçüncü nokta olması gerektiğini söylediler

halt etmişler ne okumuşlar klasik arkeolojimi boş konuşmalara irtibar etme

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
halt etmişler ne okumuşlar klasik arkeolojimi boş konuşmalara irtibar etme
Konu hakkında bilgi sahibi olmadigim için gelen önerileri değerlendirmeye çalışıyorum tabi bilen de söylüyor bilmeyen de sen 4 mezar olduğu kanısına nasıl vardın

SelçuK

DogacıyıZ
Kayıtlı Kullanıcı
sen fotoları ekle ben işaretlerim kardeşim

Sabetayist

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar bilgisi olan yardımcı olabilir mi

Pscyhe

Engellendi
[MENTION=7730]SelçuK[/MENTION] kardeşim nickle alakali gelisme oldu galiba..bende ilk gordugumden beri düşuncem belli yorum yapmamin sebebi bundan dolayi..arkadaş bize nedenini ve böyle bir seçimim sebebini anlatirsa seviniriz..yanlis anlasilma olmasin elbette herseye saygimiz var ama tarihi ve bazi seyleri biliyosak bu gibi unsurlarda alenen ve sanki gözümüzün icine baka baka yapiliyosa bunada sessiz kalmamiz uygun olmaz...saygılar..