Kaya kasa mıdır acaba üstadlar

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Bazen izliyorumda yutub daki kasa işlerini gülüp geçmemek elde değil. Demekki memleketimizin tüm kayalıkları kasa imiş de haberimiz yok imiş. Hadi diyelimki her yer kasa iyide bu kadar aleni kasalar olurmu hiç yahu. Hele bazıları varki 200 metre öteden gel ben buradayım diyor.:(:(
Yahu bu kadar kolaymı bu işler doğrusu ben bunlara baktıkça şaşırıyorum. yıllardır dağ bayır gezerim daha bir tanesine denk gelmedim. Yoksa bu kasalar bize görünmemek için kamuflajmı yapıyorlar arkadaşlar:D:D:D

Burak 30

Yeni Üye
Bazen izliyorumda yutub daki kasa işlerini gülüp geçmemek elde değil. Demekki memleketimizin tüm kayalıkları kasa imiş de haberimiz yok imiş. Hadi diyelimki her yer kasa iyide bu kadar aleni kasalar olurmu hiç yahu. Hele bazıları varki 200 metre öteden gel ben buradayım diyor.:(:(
Yahu bu kadar kolaymı bu işler doğrusu ben bunlara baktıkça şaşırıyorum. yıllardır dağ bayır gezerim daha bir tanesine denk gelmedim. Yoksa bu kasalar bize görünmemek için kamuflajmı yapıyorlar arkadaşlar:D:D:D

Burak 30

Yeni Üye
Üstad ben 3 yıldır bu nokta üzerine çalıştıktan sonra bunu buldum, yanında ayak izi ve domuz ayak izine benzeyen başka izlerde var yanı rast gele bulmadım :))

Burak 30

Yeni Üye

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Üstad ben 3 yıldır bu nokta üzerine çalıştıktan sonra bunu buldum, yanında ayak izi ve domuz ayak izine benzeyen başka izlerde var yanı rast gele bulmadım :))
Sevgili kardeşim söylediğim şeyleri sakın sadece senin için yazdığımı sanma. Benim yazdıklarım genellemedir.
Tabiki kaya kasalar yoktur demiyorum elbette eski insanlar variyetlerini bu tür kaya kasalarda saklamıştırlar. Lakin çok belli olmayan ve yanında kasa ile ilgili başka işaretler olan ve kolay kolay kaybolmayacak büyüklükte ki kayaları seçip yapmışlardır kasalarını. Sizin bu kaya ise kasa için uygun görülmüyor. Ben bu şekilde görüyorum. Tabiki tüm fikirlere saygı duyuyorum. Ayak izi ise ayrı bir olay domuz ayak izi ayrı bir olay. Tabiki onlarıda görmek ister idik. Ayak izleri bir nekropole bir kutsal yere gidebilir. domuz ayak izleri ise dereye yakın olmalı. Tabiki bu anlattıklarım gerçek işaret olanlar içindir. Sizin bu dediklerinizi görmediğimiz için şimdilik sadece ön yorum olarak yazıyorum. Kısacası sizin emeklerinizi argenizi kesinlik ile küçümsemiyorum. Ben sadece bazı seyrettiğim bana göre komik videolardan bahsettim. Kesinlik ile sizin açtığınız konu ile ilgi,li değildir. Yanlış anlaşıldı isem ve sizi üzdüm ise gerçekten özür dilerim. Benim fıtratımda kişileri üzmek yoktur tekrar özür dilerim. Hakkını helal et sevgili kardeeşim.

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
İnşallah yanılmıyorsundur ve umarım ekmeğin yağlı olsun derim. İnan ki senden çok biz isteriz birşeyler bulabilmeni ve bunda bir emeğimiz olursa senden çok biz seviniriz ama şunu hatırlatmam gerek, eğer ki bir kayada kasa bulabilirsen bu alemde arayarak kayada kasa bulan ilk kişi olarak literatüre altın harflerle kazınır ismin.

bengeldim

Yeni Üye
yaw arkaş kusura bakmayin . kasami diye soracağına al bi kazma bak kardeşim burdan kasa yorumu gelince kendimi mi açılıyor bu meret .. biraz ter dökeceksiniz yoksa bu iş olmaz .. vuracağınız 2 kazma zorunuza gitmesin vurun gitsin