Kaya mezar hk.

AyazEfe

Aktif Üye
S.a ustalar gununuz gonlunuz gibi guzel olur umarim.

Daga oyulmus oda mezarlarda sunak harici hangi belirtiler olabilir. Ozetle puruzsuz bir kaya standart oda mezar ve patlatilmis standart oda mezar kapagi guzel bisekilde acilmis sagi solu sunak yok boyle tiplerde nereye bakilmalidir. Ornek resim geliyor

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a ustalar gununuz gonlunuz gibi guzel olur umarim.

Daga oyulmus oda mezarlarda sunak harici hangi belirtiler olabilir. Ozetle puruzsuz bir kaya standart oda mezar ve patlatilmis standart oda mezar kapagi guzel bisekilde acilmis sagi solu sunak yok boyle tiplerde nereye bakilmalidir. Ornek resim geliyor
odanın içinden diğer odalar var mı ona bakılabilir.

AyazEfe

Aktif Üye
Baba ben acik yerlere bakmayi sevmiyorum bu baska bi huy diyelim ama resmi dusun ben olmasi gerekwcwgini dusunuyorum ama puruzsuz kaya yuzeyde fikriniz varmi hicbir isaret yok ama resimdekiler gbi acan aciyor

AyazEfe

Aktif Üye
IMG_20181022_141513.jpg

Demek istedigim su isaretledigim alanlarda acilanlara gore mezar olma ihtimali var dersek neye bakmak lazim

feylezof

Aktif Üye
Işaretlediğiniz yerlere ilaveten Lahitin hemen sağ tarafındaki kayayi yakından bir incele.Nasibiniz bol olsun.

_Mithra_

Moderatör
Moderatör
kaya yüzeyini iyi inceleyip faklı malzeme nerede kullanılmış ona bakmak lazım
diğer oda mezarların girişkapılarındaki benzerlik dikkatinizi çekmiştir sanırım, not alın
sol üst köşede olma olasılığı yüksek görünüyor
ayrıca sağ alttaki adamların olduğu düzlüğü gpr ile incelemenizi tavsiye ederim

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
AyazEfe hiç iz yoksa mekandan şüphelendiysem Bi bidon porçözü deh ederim üstüne hadi kendini belli etmesinde. Görriimm. Olmadı alma ilimi olan birilerini götürürüm nasıl olsa burda bişey yok yada 41."yıldabir yerdeğiştiriii derlerse emin olurum orda mal var beni taklaya getirecekler diye anlarım.. yatarım O kayalığın gölgesinde hiçbarii aklımda kalcaana karnımda kalır kardeş

AyazEfe

Aktif Üye
Seviyorum seni timur964 bakis acimiz ayni sahsen ben olsam en sevdigimin mezarinda bu kadar isciligi her yerde yapacaksam az daha iscilik ekletip en zirveye yaptirirdim .
Arastirmalar devam tskrler

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bencede araştır derim...