Kaya mezar

walkingdead

Yeni Üye
Bir kalenin üst noktasında köşe de bulduk mezar gibi ama tam değil gibi girişten ileri sol alt köşe de çizgiyle aşınma var ve yine hemen giriş sağ alt köşede de bi aşınma var vurarak yokladık ama boşluk sesi vermedi bir bakarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Ekli dosyalar

edirne22

Editör
Horasanla kapatılmış gibi.
tokmakla her yere vurun, ses farklılığı var mı, bir dinleyin.
zemini de temizleyin, belki işaret veya başka bir bölüme inilen bir kapı merdiven olabilir.
güzel yermiş. baya büyük kapısı da oldukça kalınmış.
zaman soygunu yemesi muhtemel.

soldierhero

Member
Burası mezar ama tertemiz hiç bir şey kalmamış. Amaç zaten bu mezarı bulmak mezarı bulduktan sonra malzemeler mezarın içinde ortalık yerde durur. Mezarın içinde bir mezar daha acaba bir boşluk varmı diye aramaz bence.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Burayı incelemekte fayda var...

walkingdead

Yeni Üye
Hocam hem vurdum hem de Kaya'yı biraz kırdım alt Kaya ile üst Kaya aynı olsa olsa büyük bi taşla kapatılmış olabilir Horasan değil biliyorsunuz o kayalarda çok büyük oluyor arkadan ses de vermiyor

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Hocam hem vurdum hem de Kaya'yı biraz kırdım alt Kaya ile üst Kaya aynı olsa olsa büyük bi taşla kapatılmış olabilir Horasan değil biliyorsunuz o kayalarda çok büyük oluyor arkadan ses de vermiyor
tamam dostumm

yigitalperen

Member
mezarmış açılmış ancak illada ben bir şey olduguna ınanıyorum dersen zemını yokla defının yattıgı yerın baş veya ayak kısımını yokşa altına bak ses vermez parası bırakılmış olabilir . ama gördüğüm kadarı ile altıda işlem görmüş

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bu tip mezarlardaa zaten korumalı kapalıdır ya eşyaları takıları kullandığı malzemelerle gömülür buda mezarın içinde olur yani odada gözler olur veya ayak ucu baş kısmına görünecek şekilde konur başka bi bölme yapıp onun içine konmaz eğer bi mezar daha yapılırsa ya yan taraftan ayrı olarak yapılır yada alt veya üste yapılır bence içinde boşluk yoksa mezarın dışına çıkarak dışardan başka bi oda mezar varmı vurarak boşluk dışardan bakın buranın içi zaten soygun yemiş ama bölgede yine açık veya kapalı vardır bahtınıza kapalısını bulmanız dileği ile