• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kaya Mezarı mı bi bakarmısınız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Crazyfener

Engellendi
IMG_4268.jpgIMG_4356.PNGIMG_4269.jpg
Arkadaşlar bu oyulmuş kayanın hemen arkasında yerin altının fotoğrafını çektim ve bu görüntü çıktı birine gösterdim bayan kaya mezarı dediler anlayan varsa yazabilir mi

Crazyfener

Engellendi
Fotoğraf makinesiyle çektim eski bi makine böyle çekim yapabiliyor çektiğim yeri kazsam mezara ulaşır mıyım bide tahmini kaç metre derinlikte olur

Nasip34

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eski bir makine derken? toprağın ve kayanın altındaki boşluğu mu çekebiliyor? sakıncası yoksa fotoğraf makinesinin modelini ve alta nüfuz etmesi için nasıl birşey yaptığınızı söyleyebilir misiniz. bu reklam da olmaz zaten sonuçta fotoğraf makinesi. ilk defa duydum ve eminim daha önce duyan da olmamıştır.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Valla bir alemsiniz kardaşım.
Taşın üzerinde kalbe benzer bir karartı var.
Onu görüp bayan mezarı demişler.
Şu haliyle birşey yok burada.
Biraz geriden resimler varsa yükleyin.
Varsa birşeyler söyleriz inşallah.

Ha bu arada o makina ile boşuna resim çekme kardaşım.
Bu işlerde o makina işe yaramaz.

Kolay Gelsin.

Jaguar

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ilk fotoğraftaki şekiller 2. Röntgen filminde yer alıyor bence milleti kandırma. Eski fotoğraf makineleri bu şekil yeraltı çekimini yapacak özelliğe sahip değil fotoğraf makinesi ustasıyız. Bence sen bu haliyle bir şey alamazsın ustalardan ne düzgün çekim var ne de konuyu tam olarak anlatmışsın

Crazyfener

Engellendi
Kayanın altını cekemiyo ama toprağın içini çekiyo kodak markalı bi makine modelini yazarım

Crazyfener

Engellendi
Ne kalbi kardaş kör müsün o kayayı oymuşlar kara şekilde

Smokin

Moderatör
Moderatör
Ne kalbi kardaş kör müsün o kayayı oymuşlar kara şekilde
Kardeş hayırdır ya ? Burası Kafana göre hareket edeceğin bir değil. Ağzına geleni söyleme hakkını kimden aldın?
Bura da paylaşım yapmışsın bırakta insanlar gördüğünü ve bilgisi dahilinde olani izah etsin. Çok biliyorsan kendi işini kendin yapsaydın. Neden konu açıp paylaşım yapıyorsun. Insanların görüşleri hoşuna gitmiyor olbilir. Terbiyesizliğin lüzumu yok.

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
La sen ne diyon amına koydumun götü bilip bilmeden geniş geniş konuşma bi siktir git şurdan
Kurbanım biraz sakin ol ....o arkasın söylediğine baktim senin iyiligin icin 1 seyler yazmis sen sahsi alınmışsın....kimse dolandirilip kaldırılmasin diye yazmis ....sakin ol hele şu aklındaki on yargıları 1 temizle ....burada kimse kimseye hakaret ve küfür edemez ......etmez de zaten edenler gereken cezayı alır öyle degilmi [MENTION=9991]mayhem[/MENTION] ustam [MENTION=13767]ragıp[/MENTION] ustam

Crazyfener

Engellendi
eski bi makine var fotoğraf makinesi onunla toprak altını röntgen gibi çekebiliyosun filmli fotoğraf makinesi

Crazyfener

Engellendi
Sadece toprağın altını çekiyo kayaya işlemiyo filmli fotoğraf makinesi kodak marka modelini yazarım eve gittiğim zaman modeli aklımda değil şuan

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
Girdim irfan meclisine, kıldım ilmi taleb. İlim geride kaldı illâ edeb, illâ edeb!
@Crazyfener amacın bilgi almaksa, ustaların tecrübelerinden yararlanmaksa bunu usulünce isteyeceksin, kimse sizden para pul istemiyor. yok amacınız edepsizlik etmekse buna müsaade etmeyiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...