kaya mezarı ve hac çeşitleri giriş belli

OnurZiya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar arkadaşlar bir kaya mezarlarimiz var girişi bulduk basit biyerde fakat göz önünde giriş ondan dolayı biz giremiyoruz. Benim sizlere sormak istediğim bu yere ait başka yerden giriş varmıdır, havalandırma varmıdır varsa tuzaklı olma ihtimali varmıdır bu tarz yerle hiç karşı karşıya gelen varmı bana bu konuda bilgi verirmisiniz. Saygilarimla

Ekli dosyalar

Hattusas

Member
Kayıtlı Kullanıcı
ustam kesinlikle son noktadasın diyorum umarım reklam tabelaların ve gerekli malzemelerin hazırdır :) rastgele. Umarım devamınıda bizimle paylaşırsın..

ZE8rQz.jpg

Hattusas

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Geçme imkanın var ise mutlaka çitin sağ kısmına bakmanı öneririm kapak hizasında

OnurZiya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Verdiğin bilgi ve önerin özellikle resmi inceleyip değişip burdan yayinladigin için çok teşekkür ederim. Öncelikle bu alanın karşısında oturup baya bir süre incelemem sonucunda o girişi buldum anayol yanında olduğu için beni ve arkadaşımı gorenler oldu heleki tünelin üstüne çıktığımız anda büyük abilerin yanımıza gelmesi an meselesi olur o yüzden tünel üstünden birşey yapamıyoruz başka yerden giriş bulmak zorundayiz. Buarada reklam tabelaları bana baya bi mantıklı geldi ama oraya tabela diye bizi takarlar

OnurZiya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Verdiğin bilgi ve önerin özellikle resmi inceleyip değişip burdan yayinladigin için çok teşekkür ederim. Öncelikle bu alanın karşısında oturup baya bir süre incelemem sonucunda o girişi buldum anayol yanında olduğu için beni ve arkadaşımı gorenler oldu heleki tünelin üstüne çıktığımız anda büyük abilerin yanımıza gelmesi an meselesi olur o yüzden tünel üstünden birşey yapamıyoruz başka yerden giriş bulmak zorundayiz. Buarada reklam tabelaları bana baya bi mantıklı geldi ama oraya tabela diye bizi takarlar

timur964

konularim
Süper Moderatör
tup geçidi tam yerine yapmışlar ihale maliyeti sıfır olmuştur

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
aklında.jpg

arkadaşım öncelikle bahtın açık olsun ... bu işaretlediğim yerde çubuk veya makina çalışması yaptınmı ... hiç ölçü çıkarttınmı mesafe derinlik vs vs gibi .... yaptınsa işaretlermisin
o üsttarafta negibi bulguların oldu ....
1 de o üst tarafın fotolarıda varsa yüklermisin .. üst kısımlardada 1 tuhaflıkları var işaret vs vs gibi ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
direk.jpg
bu üst kısımda ayni şekilde işlemlerini çalışmalarını bizlere anlatırmısın ...

burada benim ençok dikkatimi çeken şu yüksek gerilim direği ... o varsa ve dikilmişse orası iyi 1 kurcalanmıştır ....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
şimdi arkadaşım buranın göz öününde olması ve eminim çok bildik tanıdık 1 yerdir çoğu kimse için .... osebeblen bu görünen şekilde sana tavsiye edeceğim 2 yol var .... fakat sen diğer yazdıklarımı yaptınsa çalışmalarını paylaş başka yollarda bulalım ...... eğerki yapmadınsa yap burada paylaş ona göre yol bulalım ......
bahtın açık işin rast gelsin

OnurZiya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12913]timur964[/MENTION] :)) tüneli yanlış yerden geçirmişler

OnurZiya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
İsaretledigin bölge temiz birşey yok [MENTION=14464]uçmuş[/MENTION]

OnurZiya

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ekli dosyayı görüntüle 156328
bu üst kısımda ayni şekilde işlemlerini çalışmalarını bizlere anlatırmısın ...

burada benim ençok dikkatimi çeken şu yüksek gerilim direği ... o varsa ve dikilmişse orası iyi 1 kurcalanmıştır ....[/ Tesekkur ederim [MENTION=14464]uçmuş[/MENTION] direğin olduğu tepeyi inceleyemedim çıkmadık yukarı en yakın zamanda gidip hem o tepeyi hemde dere içinde incelemede bulumacam