• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Kaya mezarimi?

nur1982

Yeni Üye
Selamünaleyküm degerli kardeslerim ve abilerim,

konuma baslamadan sizlerin Ramazani Serifinizi kutlar ve hayirlara vesile olmasini diliyorum. Rabbim tüm alemi islam hakkinda hayirlara vesile eylesin Insaallah!

Arkadas bu yükledigim fotograflar yetersiz oldugunu biliyorum. Yanindan gecerken dikkatimi cekti ve fotoladim. Sonra PC de bakinca bazi detaylari görebildim. Cevre fotograflari eksik malesef. Benim kanaatim Kaya mezari olma ihtimali büyük. Sol alt kisimda büyük bir oyma var. Tam üstüne bakilir ise kapak gibi duruyor.

Sizin yorumlarinizi merak ile bekliyorum. Allaha emanetsiniz.IMG_2625.jpgIMG_2626.jpgIMG_2627.jpg

ragıp

Uzman
@nur1982

hoş geldin
paylaşımın hayırlı olsun

kapak olarak düşündüğün yeri çizermisin

selametle

nur1982

Yeni Üye
Allah razi olsun ragip ve sercan usta. Kaya tek basina büyük bir alanda. 300-500 metre asagida dere geciyor. Bundan bir kac sene önce derede olan bir kayada mahsen bulunmus. Acilan kayayi kendi gözlerimle gördüm. Yerlesim alani belli. Bölge Zonguldak.

@ragip= Kapak düsündügüm yer ustam. Baska ufak bir parca tas ile üstüne vurdum. Bosluk sesi verir gibi oldu. Islem yapicaktim. Niyetli oldugum icin ugrasmadim. Rabbim nasip ederse tekrar Temmuz ayinda tekrar oradayim. IMG_2629.jpg

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

çizdiğim yerler doğalmı?
saygılar

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Aleyküm Selam,
Sana da hayırlı Ramazanlar dilerim kardeşim.

Bu kayanın kendisinde mezar olmaz. üzerindeki işçilik; araziyi tam bilemediğimizden,
arazi ile alakalı mı, yoksa kayanın kendisi ile mi alakalı bilemiyoruz.

Gittiğinizde güzelce bir resimleme yapınız ve çubukla, kaya merkez olmak üzere 30 metre yarıçaplı bir alanı kontrol ediniz.
Kolay Gelsin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
merhaba benim nacizana fikrim aşağıdaki gibi birde bu tip kayaların altına bak derim es geçme birde benim dediğim yerlere bak

Turko

Uzman
Tatar ustanın 2 numara gel beni al diyor. Albeninin yasaklı reklamı gibi hani bagiriyorya koca istiyom al beni al diye aynen o hesap al sen onu . Rast gelsin.

nur1982

Yeni Üye
Rabbim hepinizden razi olsun. Böyle güzel bir siteye üye oldugum icin cok mutluyum. Degerli Ustalar degerli zamanlarini bizim gibi acemiler icin harcadigini görmek mutluluk veriyor insana.

Daha yorumu olan var ise buyursun!!