Kaya Mezarlar Kasalar Herhangi Birşey Gören Varmı ?

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Mekanda açılan kasalar ve kaya mezarlar var kasa gören birşey gören varmıdır ? Resimlerin devamını yüklücem

yol.jpg

yol1.jpg

yol3.jpg

yol4.jpg

yol5.jpg

yol6.jpg

yol7.jpg

yol8.jpg

yol9.jpg

yol10.jpg

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Devamı dahada var

yol12.jpg

Kaya Mezar İçi Giriş Bende Düz Sitede Ters görünüyor onu moderator arkadaşlar bi el atarsa

yol29.jpg

yol14.jpg

yol15.jpg

yol16.jpg

yol17.jpg

yol20.jpg

yol21.jpg

yol22.jpg

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

jayjay_39

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yol1.jpgyol3.jpgyol4.jpg Gözüme çarpanları belirttim..ilk resimde işaret var gibi temizlersen daha net çıkar ikinci resimdeki işaretlediğim kaya sanki oraya sonradan koyulmuş gibi son resimdeki yeri bi tokmakla bakalım hediyesi olabilir hayırlısı olur umarım.

ases24

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
buraya bi bakıveryol7.jpgdogala benzetilmiş kanalıyla

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Evet arkadaşlar resimler bu kadar bu alan komple kaya kasa alanı bir kaç kaya mezarda açılmış en az 20 30 açılmış kasa gördüm illaki 3 5 tane daha açılmayan vardır bu çektiklerim kayaların %10 u öyle düşünün bulana kadar farklı yerlere çekmeye devam @jayjay_39 ustam senin dediğin ilk resimdeki yer benimde dikkatimi çekmişti.Yardımcı olursanız çok sevinirim gören resimle işaretleyerek cevap verirse çoktandır forumda yoktum bi bomba gibi dönüş yapalım :)

Ekli dosyayı görüntüle 131239

Ekli dosyayı görüntüle 131243

Son düzenleme:

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşların söylediği yerleri yokladım kırdım taş fakat şu çimento gibi olan yerde hiç açılmış kasa yok yan tarafındaki oda gibi yerde kasa varmış patlatmışlar o çimento horasanmı ne dersiniz ?

DİVANE

Moderatör
Moderatör
burayı kontrol ettinizmi tüm bir vücut gibi girişi tutuyor gibi görünüyor ayrıca aynı resimde sol taraftayol26.jpg birşey daha var yakınlaştırınca bozuluyor oymamı başka birşeymi kontrol etmekte fayda var saygılar

arahnikaya

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Tüm arkadaşların dediği yerleri yokladım kırdım vs bişey çıkmadı şu çimento gibi olan yer horasan olabilirmi tek umudum orası kaldı o bölgede toprak bembeyaz 2 metre geride kahverengi