Kaya mezarlari,manzaralari ve mezar yolunda acilmis kasa örnekleri(görseldir)

Feda

Bilgili Üye
Arkadaşlar hafta sonu gezintimden sizler için çektiğim kareler...mezarların 400m önünde faal dere,3km kadar önünde ise deniz mevcut.yani manzara muhteşem.üçlü olan değilde tek tek olan mezarlarda cok uzun zaman olmamıs calısma olalı.cıkmak ıcın kullandıkları merdıven curumemıs.ıslatmada kullanılan bos sıseler,eldıvenler olay yerındeydi ve bana eski görünmediler.3 kemerli mezarın statusu daha yuksek,keske duvar resimleri tahrip olmadan da görebilme şansımız olsaydı.hepinize iyi seyirler Mirkut ustam biraz geç kaldı paylaşım kusura bakma:)herkese saygılar sevgiler...

Ekli dosyayı görüntüle 233581

Ekli dosyayı görüntüle 233582

Ekli dosyayı görüntüle 233583

Ekli dosyayı görüntüle 233584

Ekli dosyayı görüntüle 233585

Ekli dosyayı görüntüle 233586

Ekli dosyayı görüntüle 233587

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
S.a değerli kardeşim elinize sağlık

Feda

Bilgili Üye
nik ustam aleykum selam devamı geliyo ekliyorum hepsine bakasın seversin sen:)

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Eline yuregine saglik ustam on nunara gorseller olmus. Tesbitlerinizide paylasirsaniz tadindan yenmez, kalmismi birseyler baktinizmi ustadim. Selametle saglicakla kal insALLAH c.c

Feda

Bilgili Üye
Eline yuregine saglik ustam on nunara gorseller olmus. Tesbitlerinizide paylasirsaniz tadindan yenmez, kalmismi birseyler baktinizmi ustadim. Selametle saglicakla kal insALLAH c.c
ustacım onun için tekrar gidilecek.çoluk çocuk cümbür cemaat gittiğim için onları aşağıda çiçek toplamaya bıraktım,kendim 40 dak tırmanıp fotograflayıp ındım.yalnız sunu söyliyim,kasa dediğim 3-4 yer var fotolarda,bunların önü hep kiremit kırıgıydı(hatta fotoların bırınde cıkmıs) ama kup testi vs değil boyle kalın kalın ateş tuğlasından bile kalın çoğu.ve yuvarlak değil hep köşeli,sanki küçük sandukalar cıkmıs gibiydi.en son fotoda kapamalarınında örneği mevcut.horasanada benzetemedim,cok kırılgandı,bide gunumuzde yapılmıs gibi.hani 5 numara mıcıra grobeton atarsında priz aldıktan sonra cakıllar elinle kopar öyle kırılgandı.ilk defa boyle kolay dağılanını gördüm usta.detaylısına gidicem.allaha emanetsin...