Kaya Mezarlarına Faydalı Olabilcek Görsel Bilgiler

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Arkadaslar seçmiş oldugum resimlerdeki açıklamalar ,arazide karşılaştıgınızda umarım faydalı olur .Bunlar olba yüksek lisans tezinde sadece gerekli görselleri aldım dosyanın aslı 150 sayfa .Mezarların çeşitleri ve isimleri konusunda güzel bilgiler .

Admin lerden kaç gündür rica ediyorum ,konu içerisine resim ekleme sayısı düzenleme konusunda ..Ekli dosyayı görüntüle 177597Ekli dosyayı görüntüle 177598Ekli dosyayı görüntüle 177599Ekli dosyayı görüntüle 177600Ekli dosyayı görüntüle 177601Ekli dosyayı görüntüle 177602Ekli dosyayı görüntüle 177603Ekli dosyayı görüntüle 177604

Son düzenleme:

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Emeginize saglik ustam.

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Fotolarin kucuk olusu malesef konuya odaklanmayi engelliyor.cok guzel gorseller var.daha yakindan gorulmesi konuya ilgiyi arttiracaktir .sayfadaki foto sinirlamasi icin sorun nedir.esas sorun fotolarin gorulememesi .yonetimdeki arkadaslarimin bu konuda yardimci olmalarini rica ediyorum.tşk.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sağol kardeşim, büyük emek vermişin.
Emeklerine sağlık.

yolgezer

Bilgili Üye
Eminimki çok yararlı olacaktır. Teşekkürler. Emeğine
sağlık kardeşim.

NURUM52

Moderatör
Moderatör
elinize emeğinize sağlık güzel görseller dikkat ettimde genelde güney yada batı bir fikir olsun bize bildiğimiz şeydi ama örnek oldu buda

kazama

Ben teşekkür ederim arkadaslar sağolun o güzel gönlünüze sağlık hepinizin .
Ben açtım konularda ,diyorum konu gitmiş silinmiş derken baktım en üste sabitlenmiş :) .Teşekkür ederim oraya çivileyene .

sprtcs

Member
eline emeğine yüreğine sağlık ama resimlerde çözünürlük zayıf neyin ne olduğu seçilmiyor

megri48

Yeni Üye
Sayın hocam öncelikle paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim sizden ricam açılmamış açılmış hali olarak görsel arşiviniz varsa paylaşabilirmisiniz benim gibi yeni başlayanlara güzel bir bilgi kaynağı olcaktır. Paylaşım için tekrardan teşekkürler

kazama

Sayın hocam öncelikle paylaşımınızdan dolayı teşekkür ederim sizden ricam açılmamış açılmış hali olarak görsel arşiviniz varsa paylaşabilirmisiniz benim gibi yeni başlayanlara güzel bir bilgi kaynağı olcaktır. Paylaşım için tekrardan teşekkürler
Ben teşekkür ederim .
Geçmişte açmış olduğum konuları inceleyebilirsiniz .

[HR][/HR]

Meltun

Bilgili Üye
Teşekkür ederim.Güzel konu,güzel fotoğraflar ancak fotoğrafların küçük oluşu bu ve bu gibi konulara hiç yakışmamaktadır.Açabilmek için verilen uğraşı bıkkınlık verecek aşamadadır. Uğraşı ve Fotoğrafların küçüklüğü izlenme ve bilgi edinme oranını çok düşürdüğü kanısındayım.Lütfen gereği ricasıyla