• Sorularınız için KAYIT olmalısınız.

Kaya sırtındakı oyma delıkler .

0ttomans

Member
Ustalar
Selamun aleykum;

Arazıde dolasırken ana kaya sırtında buldugum oymalar hakkında degerlı vaktınızı ayırıp yorum yapabılırmısınız ?
arazı duz bıryer agaclık dere vs yok duz arazı tek tük agaclar ve kayalar mevcut bu bulmus oldugum kayalıkta calılıklar arasında unutulmaya yuz tutmustu zaten...

Size göre nedir ne değildir yardımlarınızı esırgemezsenız sevınırım
Selametle...,,

[video]https://streamable.com/sfbor[/video]

fanatik61

Bilgili Üye
Bana göre doğal,kaya yapısından kaynaklanmış oluşumlar bunlar

0ttomans

Member
7 tane sıralı sekılde olusan delık dogal olma ıhtımalı hıc veremedım o yuzden paylasma geregı duydum

Osmanosman

Yeni Üye
Enleri derinlikleri nasil dogal degil gibi duzgun sirali gekdi bana ve etrafinda resmi olsa en azindan daha iyi olirdu kayanin izaktan resmi vs....

0ttomans

Member
enlerı oklava gırecek sekılde kardesım derınlıklerı ıse ısaret parmagının ıkıncı bogumuna kadar gırıyor ortalama 2-3 cm derınlıkte dedıgım gıbı gece denk geldı resım alamadım daha fazla zaten ınsan zor yuruyor kenarları calılık sarmıs hep

akyol

Bilgili Üye
Ottomans dostum bizlerde sizin gibi dağ bayır dere tepe dolaşıyoruz ama fotograflı olarak sayın ustalarım yanlış anlamayın ama bende bugün bir kaç yeri dolaştım artı olarak fotoda çektim ama paylaşmadım sözüm ona dostum bir konu açtığınız zaman foto olursa faydanıza olur bu şekilde demek istediğim şu bazı arkadaşlar belki diyarlardır buradan yorum yaparak yön göstermesi kolay ma öyle değil basit bir şekilde buğün sunağa benzettiğim ama gözümdemden belki kacar ama fotoda yakalarım diye etraflıca resimlediğim tek sunak bilmem anlatabildimmi resim şart özellikle etraflıca resim şart saygılar

image.jpg

image...jpg

image..jpg

image......jpg

akyol

Bilgili Üye
Ottomans dostum bizlerde sizin gibi dağ bayır dere tepe dolaşıyoruz ama fotograflı olarak sayın ustalarım yanlış anlamayın ama bende bugün bir kaç yeri dolaştım artı olarak fotoda çektim ama paylaşmadım sözüm ona dostum bir konu açtığınız zaman foto olursa faydanıza olur bu şekilde demek istediğim şu bazı arkadaşlar belki diyarlardır buradan yorum yaparak yön göstermesi kolay ma öyle değil basit bir şekilde buğün sunağa benzettiğim ama gözümdemden belki kacar ama fotoda yakalarım diye etraflıca resimlediğim tek sunak bilmem anlatabildimmi resim şart özellikle etraflıca resim şart saygılar

Ekli dosyayı görüntüle 208500

Ekli dosyayı görüntüle 208501

Ekli dosyayı görüntüle 208502

Ekli dosyayı görüntüle 208503

akyol

Bilgili Üye
mesaj iki tane paylaşılmış sayın yönetim birisini silebilirmiziniz özür

0ttomans

Member
bir sonrakı gıdısım gunduz olacak resım olayı zaten aklımda kardesım uyarıların ıcın sagol...