• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kaya üzerinde saksı da KIRIK GÜL . Acil yardım...

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ustalar , Kaya Yerlikaya olup tam ortasın da saksı da Kırık gül ve artı olarak saksı çıkıp geri takılıyor lütfen yardım . Biliyorum fotoğraf yetersiz ve şekilsiz , işaret fotonun en solunda ki hafif yığma gibi çakılla kapatılan yerin altındadır şimdiden sağolun

Ekli dosyalar

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
basamagın yan tarafında olmalı ve arazide mermer parcaları olmalı

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Basamağın yan tarafı derken ustam biraz daha açar mısın sana zahmet

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
sizin bahsettiginiz zeminde mi birtane bile resim cekseydiniz hangi bölge

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam içanadolu bölgesi , arazide mermer değil de küp parçalarına çok denk geldik , benim öğrenmek istediğim uğraşa değer mi veyahut yakının da mı vs. Bunları öğrenmek istiyorum ustam teşekkür ederim

poseidon2023

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
işaret benzetme hayali deyilse tabi deyer sen bi resimle görelim sonra devam ederiz

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Ustam kesinlikle benzetme değil işaret aynen budur.df2dc323-74ec-4682-ba1b-6a2f2595a7d0.jpgdf2dc323-74ec-4682-ba1b-6a2f2595a7d0.jpg

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Haklısınız ustam , peki az yada çok fotoya göre bir fikrin var mı acep

vakko

İnterPreter
Kayıtlı Kullanıcı
Haklısınız ustam , peki az yada çok fotoya göre bir fikrin var mı acep
Az yada çok bu işte fikir yürütmek yanlış olur.Net işareti görmek net yorum ve yönlendirme yapmak daha sağlıklı olur.Farazi yorumlar ve yetersiz foto sizi ve size bilgi vericek kişileride yorar.Detaylı resimleme yapma şansınız varsa resimleme yapınız.Sonuca daha çabuk ulaşırsınız.İşaretten çok çevre fotosu önemlidir.İşaret yön verir o yönde çevrede noktayı bulursunuz.İşareti görelim derim.

çizdiğiniz gibi bir çiçek işaretiniz varsa çiçek sağa yatmış sağ taraf der

Detaylı foto şart.

Son düzenleme:

Smokin

Moderatör
Moderatör
Bu fotoğrafı çektiğiniz halde bahsi geçen saksiyi ve çiçeği neden çekmediniz. bu işaretin çok önemli olduğunu bildiğiniz halde bu şekilde izah edip hiç birşey ifade etmeyen bir resim paylaşmanız aklıma yatmadı . Saksiyi ve çiçeği görmek ve ona istinaden yorum yapmak gerek .
Selametle

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Smokin ustam sonuna kadar haklısın ammavelakin konuda da belirttiğim gibi , yer bizimdir diğer bi kaç arkadaş üstünü çakıl ile kapatmışlar ben kendim gitseydim şayet çakılı kaldırır foto çekerdim fakat arkadaşlar çekinmişler biraz böyle bir foto çekmişler ve sizlere böyle sundum hatamız kusurumuz af ola. Fikirleriniz değerlidir fotoya göre yapabildiğinizce teşekkürler .

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
IMG_3598.JPGMay77 ustam fotoyu yükledim ustam Kaya tam burada.

varsabuluruz

Member
Kayıtlı Kullanıcı
Vakko ustam vakit ayırıp ilgilendiğin için öncelikle teşekkür ederim , gönül ister ki şimdi gidip çekip atayım sizlere şartlar el vermediği için maalesef , yine de fikirleriniz çok önemli ve değerli benim için , gülün sağ yatması yön vermesi açısından bilgi edindim vesselam teşekkür ederim .