Kaya üzerinde sola yatık 3 çizgi ve Merdivenler

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
diger konuya karışmasın diye ayrı bir başlık açıyorum, bu konuda yardımınızı bekliyorum, en alttaki resimdeki ok işareti solda 3 farklı boyutta çizgi ,en üstteki resimde belirttigim yerdedir

Ekli dosyalar

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
merdiven

bu işaretlerin az gersinde bir merdiven serisi küçüklü büyüklü merdivenler 2-3 basamaklı ve kösesinde kare bir oyma

Ekli dosyalar

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
fotoların sırasını ayarlayamadım kusura bakmayın hadin ustalar bi el atın hele

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15040]Renix[/MENTION] Sence kanallar ve merdivenler murçlamı yapılmış? Benim fikrim doğal oluşundan yana lakin yakından görüp elleriyle dokune sensin murçla traşlanarak yapılmış ise anlarsın.

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
dogal degil ustam bu bölgede çok sayıda buna benzer yer var detaylı foto çektim ama makine usb li degil aktarımı yapıcam çeşitli ebatlarda küçüklü büyüklü bir kaya üzerinde dogal olması çok zor makinem iyi olsa daha net foto çekerimde makine iyi degil gariplik :) ama emin ol görsen net yani buna yakın yerde hemen yanında o oka benzer işaret var diger konudaki fotolarada bak bi ustam orayla burası çok yakın çok sayıda merdiven ve koltuk taşı veya oturak taşı var

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ok işareti hakkında yorumunuz nedir foto net degil ama taşın boyu kadar uzunca bir ok sola 3 çizgi ortada bir oyuk ve sagında solunda çentikler var

Son düzenleme:

hades40

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15040]Renix[/MENTION] Amacım size muhallefet olmak değil fakat benim görüşüm işcilik yok neden dersen merdiven olarak tasvir ettiğiniz yerlerde traşlama yok keskin köşeler var el işçiliğiyle yapılan merdiven olsaydı oval köşeli ve traşlama izleri net olurdu fakat dediğim gibi siz daha yakın ve temas halindesiniz ellerinizle bir yoklayın derim yanılma ihtimalimde olabilir .

Son düzenleme:

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o merdivenlerdeki deformeden dolayı sanırım dogalmı dedinde ustam üst taraftan buraya sürekli kaya parçaları düşmüç ben temizlik yaparkende bazı noktalar kırıldı ondanda biraz dogal görünümü veriyor. altta temizlemeden önceki hali var

Ekli dosyalar

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
sıkıntı yok ustam zaten merdivene 10 kişinin onuda merdiven derse işaret tamamdır bunu nögrendim :) ama asıl burda oka işartei var ya onu merak ediyorum ben ve diger konudaki devam fotolarınada bi göz atarmısınız orda oturak yeri var merdiven var herşey var ve net :)

palaks

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
bana sorarsan bu bölgeyi terket kardeşim boşuna kendini yorma kayaç yapı seni aldatır tamamiyle doğal bir yer rastgle

Renix

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
o yukardaki işaret resimde çok belli olmuyor ben çizdim şekli bunun bir anlamı varmıdır

Ekli dosyalar

fatih7979

Super Moderator
Süper Moderatör
dogal oluşum hıc bır sey yok burda

mucit

Super Moderator
Süper Moderatör
bencede doğal
Renixkardeşim uğraşma buralarda mağra yokmu cihazın varsa bak oralara bu gibi yerler çok var ama doğal velevki merdiven orda yapı yeri yada net işaret kanal güzel oymalar olurdu onlarıda sen bize gösterirdin nasibin bol olsun

carsambali

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
doğal oluşumlar,emeğinizi zamanızını harcamaya değmez güzel kardeşim:244:

ases24

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=15040]Renix[/MENTION].kardeşim ugraşma kendine emegine yazık bu tip tüf kaya ve kayaçlar işaret mezar gömü için uygun olmayan kaya yapılarıdır daha saglam kaya yapılarına işaretlere yönelFotoğraf0246.jpg