• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kayada İşaret Yardım

ozzmhmt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba ustalarım, aşağıda resimleri yüklediğim şekilde göreceğiniz üzere kaya üzerinde 1 tavuk arkasında 2 yavrusu var. Birde tavuğun sırtında ter yöne bakan daha küçük yavru var. Kaya sağlam. Çevresindede tahrip edilmiş patlatılmış bir yer göremedik. Sadece kayanın üzerindeki 2 delik açılmış. İşaret hakkında yardım edebilirmisiniz? Nerelere bakmalıyım malı bulabilmek için. Teşekkürler şimdiden. Kazancınız bol olsun.

a60d3117-e9ed-40b1-9a9d-d672a6403dfb.JPGc7b1efd4-2159-4896-a3b9-dfab742e678f.JPG

godfather

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Yeni gibi duruyor tongaya düşmeyin. Ustalar yorumlasın bakalım

ZİKRULLAH

Engellendi
Merhaba ustalarım, aşağıda resimleri yüklediğim şekilde göreceğiniz üzere kaya üzerinde 1 tavuk arkasında 2 yavrusu var. Birde tavuğun sırtında ter yöne bakan daha küçük yavru var. Kaya sağlam. Çevresindede tahrip edilmiş patlatılmış bir yer göremedik. Sadece kayanın üzerindeki 2 delik açılmış. İşaret hakkında yardım edebilirmisiniz? Nerelere bakmalıyım malı bulabilmek için. Teşekkürler şimdiden. Kazancınız bol olsun.

Ekli dosyayı görüntüle 226300Ekli dosyayı görüntüle 226301
Sahte

deli firat

DOĞACI
Moderatör
İşte böyle şereften yoksun kişilerde var insanların umutlarıylan dalga geçer gibi sahte işaretler yapan birde bunlardan daha şerefsizleride var orj işaretleri kırıp dökenler neyse yine geldiler bana kardeş sen en iyisi başka işaretler ara ustaların dediği gibi taze yapılmış bir işaret selametle

Kamhi Leonard

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
2018-12-22 01.48.34.jpgtavuğun cizimlerine birde böyle bak sence murc izimi yoksa
Cobanin can sıkıntısının resmedisimi ?
Ama kafamı kurcalayan kısım daire içine aldığım yer
Sen yinede orayı aç bakarsın bir kese çıkar :)

Mal bulanındır

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
evet yine sanatcimiz bu resimde bize kumes hayvanlari ile tarih bagi kurup.uzaklara dalmamiza vesile olmustur...konu sahibi arkadasim.dikkate almayiniz.zaman kiymetlidir

bozoklu

Super Moderator
Süper Moderatör
[MENTION=9861]ozzmhmt[/MENTION] bunlar sahte. kendiniz bulduysanız dikkate almayın, birileri gösterdi ise burayı size gösteren kişilerle irtibatınızı kesin. böyle sahtekarlıkları yapan kişilerden birgün mutlaka zarar görürsünüz.

ozzmhmt

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkürler ustalarım anlaşılan baya baya sahte :apologetic: Ümitlenmiştik bizde. Üzdü

Cann

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı

Ekli dosyayı görüntüle 226300Ekli dosyayı görüntüle 226301
Bu kaya nın tamamı görünür şekilde foto var mı. ?

Mirkut

Super Moderator
Süper Moderatör
Teşekkürler ustalarım anlaşılan baya baya sahte :apologetic: Ümitlenmiştik bizde. Üzdü
Sirttaki civcivin baktigi yonde atlanabilecek yer varmi kardesim. Normalde sahte gibi duruyor fakat, uzuldugunuzu gorunce sormak istedim. Birde varsa harmanlik, gecince cesmeye denk geliyormusun. Selametle

timur964

konularim
Süper Moderatör
ulu ortaya yapılacak işaret değil bunlar herkeze nasip olmaz görmek