Kayada ki delik

Blue.

Editör
Çok eski yaşantı bölgesinde kayada derinligi uzun küçük delik delikler için çok iyi işçilik yapılmış pürüzsüz tek bı kayada bir tane delik bölgede iki tane aynı benzer kayada aynı delik var delik 30 cm civarı derinlikte fikriniz nedir ustalar mezar mi başka bişey mi

Blue.

Editör
Çok eski yaşantı bölgesinde kayada derinligi uzun küçük delik delikler için çok iyi işçilik yapılmış pürüzsüz tek bı kayada bir tane delik bölgede iki tane aynı benzer kayada aynı delik var delik 30 cm civarı derinlikte fikriniz nedir ustalar mezar mi başka bişey mi

Blue.

Editör
Kaya'nın etrafı ustalar

The Thing

C*
Süper Moderatör
Sıradan sunak diyecem ama 30 cm çok uzun, murçlama olduğundan eminmisin, uc atmasınlar sakın.

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam içinde sopa baya gidiyor 20cm de olabilir 15,cm de zamanla içi dolmuştur diye 30cm dedim dibi yumuşak gibi havalandırma deliği olabilirmi
Havalandirma deligi olmaz.
Olsa olsa haberlesme oyuntusu olur.
Lakin buda kapali mekanlarda ve katli yerlerde olur, magaralarda, saklanma alanlarinda olur.
Dinamitle tas kirma yapilmis mi bu alanda??

Blue.

Editör
Havalandirma deligi olmaz.
Olsa olsa haberlesme oyuntusu olur.
Lakin buda kapali mekanlarda ve katli yerlerde olur, magaralarda, saklanma alanlarinda olur.
Dinamitle tas kirma yapilmis mi bu alanda??
Bölgede mahsen olduğu söyleniyor veya mağara olduğu söyleniyor çoğu kişi arıyor ama bulamıyor bu kayada ki delikten aynı tıpa tıp benzeri kaya yapisida benzeri 3 tane ayrı ayrı yerlerde buldum usta

Diliporis

Member
benzerini sakaryada bir kayada 3 tane seklinde gordum , biri ikisi 30 biri 25 santimdi . iyi bir etut ettikten sonra bizim asli kurt bi abimiz dediki ; lan man.aklar o delikleri hilti ile ben deldim , kayayi patlatacaktik sonra vazgectik , bi b.k yok orada bakin isinize ; )))

Diliporis

Member
benzerini sakaryada bir kayada 3 tane seklinde gordum , biri ikisi 30 biri 25 santimdi . iyi bir etut ettikten sonra bizim asli kurt bi abimiz dediki ; lan man.aklar o delikleri hilti ile ben deldim , kayayi patlatacaktik sonra vazgectik , bi b.k yok orada bakin isinize ; )))

Blue.

Editör
Aynen öle olabilir de olmayabilir de bunun farkli yerlerde ayrı kayalar benzerleri var üstad teşekkür ederim oda olabilir saolasin