• Forumda sorular sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

kayadaki bu taş ne anlama geliyor

Spelit

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar ekli resimlerde görülen kaya üzerindeki bu taş ne anlama geliyor, boşluk tespiti yaptım olumlu cıktı

Ekli dosyalar

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
keçi.jpg [MENTION=13194]Spelit[/MENTION] kardeşim formun hayırlı olsun ...okadar çok işaret varki akıl karıştırıyor ...ben kaba olarak ilk resimden 1 kaaç işaretledim ..... sen nerelerde ne çalışması yaptın ..boşluk testini nasıl ve nereden aldın resim üzerinden çizerek anlatırsan ...faydalı olur .....

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
zemin.jpg
mavi işaretlediğim nokta ..oradaki delik orjinalmi yoksa daha önceden yoklanmışmı ....o delik nekadar içeri gidiyor ...

uçmuş

Super Moderator
Süper Moderatör
ve hatta bu kayanın kendisi de başlı başına figür .. sanırsam doğru açı yakalanırsa ... kesin 1 şeye benzer ..mavi ile işaretlediğim yer bana kalsa patlatılmış ......sarı ile işaretlediğim yeride yoklarsın ... kayanın göremediğimiz diğer tarafınıda çekip yüklersen ..veya 4 tarafını dolanıp fotolandır....

kafa.jpg

Automan

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Kral burda

20171101_011034.jpg

Kral yoklanmış gibi

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin

Ekli dosyalar

tatar26

Super Moderator
Süper Moderatör
bir şey olması imkansız gibi ama illa bir şeyler olabilir düşüncen var ise eğer bir hikayesi var ise makina desteği alıp emin olabilirsin.

Spelit

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
yorumlarınız için teşekkür ediyorum, alan çok büyük bir kayalık ve bir çok işlem yapılmış, sivri kayanın sağ tarafında havalandırma bacası var ve doldurulmuş sadece 2 mt üstten boşluk var , havalandırmanın 50 mt güney istikametinde kaya altı çarşı ve merdivenlerle inilen bir tünel var ve 40 mt aşağısı asitli su ile tuzaklanmış, aşağı geçiş yok, yanımda bulunan arkadaşın kullandığı çubuklarla(sadece altına çektiğini söyledi)alanı komple dolaştık çubuklar bizi küçük taşın olduğu yere götürdü (taşın çapı 40*40 gibi) ne tarafa gittiysek hep aynı yeri gösterdi, telefonumun şarjı bittiğinden daha detaylı resim alamadım inşallah yakın zamanda gidip detaylı olarak video ve resim alacağım

Son düzenleme:

Spelit

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
eee.pngvbbv.jpgmerdivenli tünel 50 mt den sonrası su ve girilmiyor