Kayanin alti mezar ???

mihendis96

Aktif Üye
Değerli hocalarım bi hususta sizden bilgi almak istiyorum tecrubelerinize dayanarak yardimci olursaniz sevinirim .

Bir kayanın önünde 2×1.5 m ebatlarında 2.20 m derinlikte bir mezar tespiti yaptık. Tabi ayni izada 3 kaya var onlarin onundede tespit ettik ortadakinden baslayacaz insallah .
Sorum şu ;
Bu tür mezarlarda ne tip seyler cikabilir degerlimidir ???

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Tespiti neyle yaptınız? Ayrıca ne çıkacağını bilseydik ooo :) İşaret v.s ne var kayalrda ?

The Thing

C*
Süper Moderatör
2 metreden çıkacak nacizane göz yaşı şişesi ,cam bilezik yada tek para.Fazlada bir şey bekleme.

mihendis96

Aktif Üye
Karşılıklı tutulan 4 adet bakır cubuk , bakır kazık 2 tane , 10 m bakır kablo ve şiş ile hocam kayanin ustunde oyma var yuvarlak dairesel

mihendis96

Aktif Üye
Anladım hocam sağolun
bunun gibi 4 mezar cebi doldurur mu peki bise beklemeyin demissiniz ama tahmini fiyat ne olur üstadım ortalama bu tip bi mezar icin

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Anladım hocam sağolun
bunun gibi 4 mezar cebi doldurur mu peki bise beklemeyin demissiniz ama tahmini fiyat ne olur üstadım ortalama bu tip bi mezar icin
Kısmetinizde ne varsa o olur. belki değersiz paralar ve küpler, belki tek bir para küpler dolusu altına bedel.

mavikorku

Moderatör
Moderatör
Anladım hocam sağolun
Önce siz bir işlemi yasal yollarla deneyin sonuç çıkarsa duruma göre bakarsınız. Kaçak kazı yapmayın. Aksine çıkacak şeyler dediğim gibi bilmezsiniz açmadan!

mihendis96

Aktif Üye
Anladım hocam kismetimize artik bakalim arsa bizim zaten yasal yoldan en mantiklisi 4-5 yer tespit ettik cunku isi riske atmaya gerek yok