• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kayaya çizilmiş haritamıdır

Blue.

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşim resim atamadığım için sadece tarif edebiliyorum. Şimdi senin bu kanallı taşın olduğu yerde bir dere varmı iki çatal yapan. Yada bir patika iki kez ikiye ayrılan. Ya bu patika varsa onun yollunda yada dere kenarında ya bir mağara yada büyük bir kayalık olan yer olmalı başka şeylerde var fakat önce hangisi bu tarife uyuyor bir zahmet söylermisin.....
Eyvallaha Ustam öncelik le bölge zirve yamaç bir yerde ve Karadeniz bölgesinde ve fındık bahçesinde patika var desem yalan söylemiş olurum çünkü zamanla fındık bahçesi olduğu için kaybolmuş tur bu kanallı Kayanin yamacın sonunda uçurumun sonunda dereler selaler mevcut bildiğim kadarıyla aynı yerde farklı yerlerden gelen 3tane dere 3, tane selale var bu şelalerden sadece birtanesi büyük bölge de eskiden Ermeniler yaşadığı söyleniyor ama bu kanalli kayanin 400 metre ilerisinde tek bir dere var bu Kaya'nın çevresinden bir çok işaret var domuz ayak izi vs mağara da mevcut yakının da yakın da çok büyük kayalık mevcut eski yaşanti bölgesi Usta saygılar.

dardanos

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Resim yükleyemediğim için size tam laiki ile gösteremiyorum lakin yinede şöyle tarif edeyim. Bu dere mağaraya yakınmı Çünki derenin akarı tarafında olmalı o mağara yada büyük kayalık. Bu dereler hiç birleşiyormu.. Büyük hedef dere kenarında..

Blue.

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Resim yükleyemediğim için size tam laiki ile gösteremiyorum lakin yinede şöyle tarif edeyim. Bu dere mağaraya yakınmı Çünki derenin akarı tarafında olmalı o mağara yada büyük kayalık. Bu dereler hiç birleşiyormu.. Büyük hedef dere kenarında..
Eyvallaha usta evet dere kenarına yakın evet dereler birleşiyor değerli yorumlarıni dikkatta alıp Arastircam saygılar hayırlı geceler

Üst Alt