Kazı yaparken boş küp parcaları ve küçük siyah taş çıktıacil yardım

Gold hunter

Yeni Üye
Kazıyı bir metre kadar kazdım bir. Küpün parcaları cıktı yuvarlak siyah taş var oda ccıktı. Bir metredsn aşağıya zor kazılıyor kazmayı vurdukca beyaz sert toprak cıkıyor sizce ne yapayım bişey cıkar mı

Modesk

Yeni Üye
Küpün üstüne baktınız mı harita var mı

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kazıyı bir metre kadar kazdım bir. Küpün parcaları cıktı yuvarlak siyah taş var oda ccıktı. Bir metredsn aşağıya zor kazılıyor kazmayı vurdukca beyaz sert toprak cıkıyor sizce ne yapayım bişey cıkar mı
Dikkatlice baktınız mı?
Siyah yuvarlak tstn başka varmı?
Ve kemik
Kazdiginiz NOKTA dövülmüş toprak ola bilir görüntülerden anlaşılmıyor

Gold hunter

Yeni Üye
Başka bulamadım gözden kaçmış olabilir. Zaten topraktı yıkadım öyle koydum bir metreyi çok rahat kazdım. Kazdıgım yer topragı kahverengi toprak ufak tefek taşlar cıktı kazarken. Bir metreden sonra bembeyaz sert toprak keserle kazdım keseri vurdukca parcalanıyo. elime alınca ufak parcalar ufalanıyo kum gibi oluyor.

Modesk

Yeni Üye
Kazmaya devam edersen ve burası küp mezarsa ki muhtemelen öyle 7 9 adet arası çıkması lazım çıktığı yerin sağına veya soluna doğru devam ederseniz devamını bulmuş olacaksınız üzerinde o mevkinin haritası olan bir küp bulmanız lazım

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Herhangi bir harita yok en büyük parcası o saplı olan parca. Ekli dosyayı görüntüle 218694
Deyerli kardeşim kup üzerinde harita olmaz
Nerden çıkarıyorsunuz böyle şeyleri?

Küpü bulduğunuz vaziyette önce canlandirmadan
Tüm detaylar incelenir

Kulp kısmı hangi yöne bakar küpün ağzı açık kısmı hangi yöne bakar
Küpte önemli olan bunlardır
Yön veren budur

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Kazmaya devam edersen ve burası küp mezarsa ki muhtemelen öyle 7 9 adet arası çıkması lazım çıktığı yerin sağına veya soluna doğru devam ederseniz devamını bulmuş olacaksınız üzerinde o mevkinin haritası olan bir küp bulmanız lazım
Küp mezarın ne olduğunu biliyormusunuz?