Kazida Guzel koku

Koto

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ustalarim yaklasik birbucuk metre eninde , ikimetre uzunlugunda bir yapi var tas orulu orulu duvarin ustundeki toprak cok kaba asagiya indikce kup kiriklari kiremit kiriklari cikiyo birde bi an cok guzel bi koku geldi bian bu ne olabilir

pergamon45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
değerli metal kokusu olacak değil ya . napıcaksın ne kokusu olduğunu . kim nerden bilsin ne kokusu olduğunu bina yerindesin belli çalışmaya devam ediceksin para obje atmıyorsa göç almıştır bırakırsın kokuyu falan boşver

Koto

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
değerli metal kokusu olacak değil ya . napıcaksın ne kokusu olduğunu . kim nerden bilsin ne kokusu olduğunu bina yerindesin belli çalışmaya devam ediceksin para obje atmıyorsa göç almıştır bırakırsın kokuyu falan boşver
Pergamon ben cok calisma yaptim ilk defa boyle biseyle karsilastim meraklanip sormam gayet normal degilmi?

pergamon45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
ne alaka [MENTION=12913]timur964[/MENTION] kardeş demişiz daha nediyelim

pergamon45

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
[MENTION=12913]timur964[/MENTION] neyin peşindesin bilemem ama an itibarı ile form kurallarına aykırılık yok herkez formuna devam etsin bence aksi halde tartışma çıkacak

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
pergamon45 kardeşim
timur964 hocamın uyarısını dikkate alırsan memnun olurum mübarek
güzel konuşmak edeptendir.

Son düzenleme:

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
Koto
kokudan başka ne gibi emarelere rast geldini orasını neye istinaden kazmaya başladız?
resimleme imkanın varsa resimleri yükle inşallah
daha anlamlı olur kurbanım

Koto

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Koto
kokudan başka ne gibi emarelere rast geldini orasını neye istinaden kazmaya başladız?
resimleme imkanın varsa resimleri yükle inşallah
daha anlamlı olur kurbanım
Ustam cubukla tespit ettim sonra sisleme yaptim sisleme yaptigim anda yaklasik bir metrede tugla tozunu gorunce sisin ucunda .calismaya basladim. Emare derken gri renkte bir toprak cikmaya basladi buyuk kup kup kiriklari ve biraz komur parcasi gibi bi noktada siyah toprak var . Resimlemeyi ancak yarin yapabilirim ustam birde burasi bizas yasam alani .hatta kilise yikintisi oldugu soylenen bir yerin 50 metre yakininda

Kafkaslı

Super Moderator
Süper Moderatör
güzel koku olayına pek raslamadım ama bir çeşit gaz olabilir.
o yüzden temkinli ol büyük olasılıkla altı mezar olsa gerek bu iş nasip işi kurbanım

Koto

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
güzel koku olayına pek raslamadım ama bir çeşit gaz olabilir.
o yüzden temkinli ol büyük olasılıkla altı mezar olsa gerek bu iş nasip işi kurbanım
Eyvallah cok sagolasin ustam rabbim nasip eder insallah gonulden olan herkese