Kesin sonuç verecek çubuk ve cihaz tavsiyesi

selamun aleykum işleriniz hayırlı olsun..

----LÜTFEN SONUNA KADAR OKUYUN---

konularımdanda anlasılacagı gibi 2 tane kendi arazima ait bölgem var buralarda boşluk bakmam gerekli artık bismillah demek istiyorum, bende birseylere başlamak istiyorum bu yuzden sizin yardımlarınıza ihtiyaclarım var.

1. boşluk bulmam için kesin sonuc verecek bir cubuk veya cihaz gerekli. ( denemiş ispatlanmıs,kullanımıs oldugunuz bir cubuk yada cihaz )

2. eğerki bu 2 yerdende sonuc alamazsam gelecek zamanlar için favori oalrak tektekçilik yapmak için bir cihaz tavsiyeniz varmıdır. demire metala ötsede olur yeterki öttüğü yerden toprak taş çıkmasın çiviye bile razıyım.

( ALLAH için sizden yardım istiyorum, denediğiniz kullandıgınız cihaz yada çubuk sonuc alabilceğim bosuna para ödemiyeceğim cihaz ayda cubuk.

bu cihaz sizce verilen paraya değermi işe yararmı bosluk ve değerli metal aramak için. eğer bu video reklam sayılırsa uyarırsanız sevinirim. yemin ederim alakam yok reklam yapmıyorum. yardımınız için şimdiden cok sağolun allah işinizi rast geitrsin inşaallah.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
kıymetli kardeşim,
çubuk bir günlük iş değil, yıllarını vermen gerekir.
Hırdavatçıaya git.
50 cm.likten 2 adet veya 1 metrelikten 1 adet alacan.
ortlama kalınlıkları 3-5 santimden aşağı olmasın.

BAKIR
PİRİNÇ
ALEMİNYUM
GÜMÜŞ %40 LIK.

L Çubuk Yapacan. şekli ölçüleri sitede mevcut.

Sonra siteyi açacan çubukla alakalı ne yazılmışsa okuyacan hemi de önce evde sonra arazide tatbikatını yapacan.
Çubukta en büyük mesele MİNERAL. İşte onu ekarte etmek için tecrübelerden istifade edecen.
En azından boşluk bulmakta sıkıntı olmaz.

Makina olarak da 4.000-tl. altında satılan makina almanı tavsiye etmem.
İlgili bölümleri oku. Formlara bak. Bir karara varırsın.
Benim beğendiğim makinaya çok söven var. :200:
At, binicinin altında kişner. Durum budur.

İlimsiz yol bilinmez.
Mürşidsiz yol gidilmez.

Son düzenleme:

mayhem

Co Admin
Co Admin
a.s meraklıacemi067 konunu gerekli bölüme taşıdım yüklemiş olduğun vidio'lar aynı kişi ve aynı ürünü tanıtıyor reklam olarak algılamadım başkaları öyle anlar bu yüzden kaldırdım alan tarama değilde çubuk veya cihaz işini görücektir gerekli bilgiyi BulursamKader25 vermiş bu yönde araştırma ve bilgi topla.

ÖMER HATTAB

Editör
Konu başlığını değiştirdim
o ne kardeşim camii önümü burası:)

poseidon2023

Uzman
hııı en iyi en kıral en büyük en pahlı ve en dandik yani cubukta dahil dedektörde 3de makinada bunları elindeki cep telefonu gibi kullana mıyorsan hiç birinden sonuç alamaz sın :23:

kıymetli kardeşim,
çubuk bir günlük iş değil, yıllarını vermen gerekir.
Hırdavatçıaya git.
50 cm.likten 2 adet veya 1 metrelikten 1 adet alacan.
ortlama kalınlıkları 3-5 santimden aşağı olmasın.

BAKIR
PİRİNÇ
ALEMİNYUM
GÜMÜŞ %40 LIK.

L Çubuk Yapacan. şekli ölçüleri sitede mevcut.

Sonra siteyi açacan çubukla alakalı ne yazılmışsa okuyacan hemi de önce evde sonra arazide tatbikatını yapacan.
Çubukta en büyük mesele MİNERAL. İşte onu ekarte etmek için tecrübelerden istifade edecen.
En azından boşluk bulmakta sıkıntı olmaz.

Makina olarak da 4.000-tl. altında satılan makina almanı tavsiye etmem.
İlgili bölümleri oku. Formlara bak. Bir karara varırsın.
Benim beğendiğim makinaya çok söven var. :200:
At, binicinin altında kişner. Durum budur.

İlimsiz yol bilinmez.
Mürşidsiz yol gidilmez.
i
ilgin için cok sağol allah razı olsun. ben bunu yapmayı beceremem bana hazır yapılmış satın almam lazım cubuk. sadece boşluk için işime yarasa yeter. helal süt emmiş allah korkusu olan biri satıyosa almak istiyorum

a.s @meraklıacemi067 konunu gerekli bölüme taşıdım yüklemiş olduğun vidio'lar aynı kişi ve aynı ürünü tanıtıyor reklam olarak algılamadım başkaları öyle anlar bu yüzden kaldırdım alan tarama değilde çubuk veya cihaz işini görücektir gerekli bilgiyi @BulursamKader25 vermiş bu yönde araştırma ve bilgi topla.
cok
sağolasın. önceliğim cubuk zaten boşlugu gercekten bulabilcek bir cubuk bunu arıyorum ama heryerden baska birses cıkıyo güvenemiyorumda birtürlü. satın almam lazım kendim yapamam. daha sonra ise işime yarayacak bir vlf cihaz

mayhem peki o videodaki aletin gercekçiliği varmıdır. 3-5 tane cihaz var öyle ticaretini yapıyolar. videolarıda var ama bir önerin varmıdır işimi görürmü yoksa sahte birşeymi

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Kiymetli kardesim,
Hazir satin alma.
Magdem bosluk bulmak istiyorsun iyi dinle.

Elektrik malzemesi satilan dukkana git.
5 veya 6 mm. Kalinlikta 1 metre Antigron bakir kablo kestir. İzalasyonusu cikarttir dukkan sahibine. Sana 50 cm uzunlugunda hazirlasin. Sonra soyle dukkan sahibine 12 cm.den 90 derece penseyle buksun ve bu kabloyu " L " sekline getirsin.
Bunu da yapamam dersen, Git kaynakciya 2 adet demir kaynak elektrotu al. Uzerindeki karpitini ufak bir cekisle kir. Sadece tel kalsin. 10 cm den buk ve " L " sekline getir.
Nasil kullanilacaguni da siteyi oku cozersin.
Bu ikisi ayni zamanda minerale iyi ceker.
Toprak katmanlarini da bosluk olarak gosterir.
Bosluk bulunca boslugun seklini cikaracaksiniz. Kare, dikdortgen ve yuvarlak ise islem. Sekilsiz bir bosluksa hic ugrasmayacan.
Ves-selam.

mayhem

Co Admin
Co Admin
evet 3-5 yıldır bişeyler yapmaya çalışıyorlar tutmuyor demekki olmamış yapamamışlar olmuyor :200: en azından cihaz almış olsan yazmışınya tektek yaparsın zararın olmaz çubukta aynı şekilde zararın olmaz ama bu bahsi geçen malzemeler tutmadı benim fikrim bu yönde.