• Soru sorabilmeniz için KAYIT olmalısınız.

Kesinlikle Konuşmam Görüyorsunuz?

28karayel28

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bence konuşsan daha iyi olur.sağlıcakla

Deli32

Aktif Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu konuşmam muhabbetini anlamadım Bu millet senin işini çözmek için vakit harcayacak sen tenezzül etmeyeceksin cvp vermeye. Nasıl iştir bu

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Bu şelaleden bende çok var; ustam çok güzel görünüyor ancak şelale yaanında başka iz emare ne var ne yok, onları bul ve ekle, ikinci resmin sağında çalının altında birtaş var dikdörtgene benziyor, kapatma gibi orayı bir yokla kolay gelsin,

Nihat k

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Ben bu konuşmam muhabbetini anlamadım Bu millet senin işini çözmek için vakit harcayacak sen tenezzül etmeyeceksin cvp vermeye. Nasıl iştir bu
Eyvallah kardesim ben öyle düşünmedim güzel bir şelale beğendim doğayı seven arkadaşlar da görsün istedim ufak ama sık geziler den kareler kimse yorum yazmak zorunda değil gönlünden gécip yazana da eyvallah her kesin gönlüne göre versin Hak

Nihat k

Bilgili Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Bu şelaleden bende çok var; ustam çok güzel görünüyor ancak şelale yaanında başka iz emare ne var ne yok, onları bul ve ekle, ikinci resmin sağında çalının altında birtaş var dikdörtgene benziyor, kapatma gibi orayı bir yokla kolay gelsin,
Buldum usta emareleri sadece bu iki resim değil bir sistemin devam eden i halkası
Senin bir konunu gordum o da resimleri çoğaltirsan ordan bir şey çıkar kanaatindeyim

Apollon01

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
Buldum usta emareleri sadece bu iki resim değil bir sistemin devam eden i halkası
Senin bir konunu gordum o da resimleri çoğaltirsan ordan bir şey çıkar kanaatindeyim

İnşallah nihatk ustam, bende daha güzel bir şelale var onu daha sonra paylaşırım inşallah, resmini kaybettim tekrar gidip resimlemem lazım rastgele.... güzel bir paylaşım.

Üst Alt