Kilise girişi olabilir mi ? Acil !...

Snmz01

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Doğu roma dönemine ait bir kilisenin doğu tarafında tam ortada kalan bir sütun. 4 metre de giriş olduğu soylenildi sizce ?

Ekli dosyalar

Pscyhe

Engellendi
Bu resme bakarrak yorum yapmak cok zor..obyuzden resimleri detaylandirin bizde alani ve kilise kalintilarini gorup yardimci olalim..kuyu nerde mesela..

Snmz01

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
200 metre alt tarafında yani güney Doğu da kalıyor kuyu bu taş ise doğuda kaliyor20180106_151251.jpg

SAHBAZ

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Sizi buraya hangi isaret getirdi bilemem ama hayattada olmaz olmaz deme olur olur nasipse olur

Snmz01

Yeni Üye
Kayıtlı Kullanıcı
Araştırmalarıma göre 21 adım 1 olmak üzere 3 kuyu olması gerekiyor bu kuyuyu tevafuk bulduk yol kenarında kuzeyde kalan kilisede yaptığımız araştırmada doğu bölümünün tam ortasında ağaçların arasında da üst sutunu yani taşı bulduk güney tarafında isede hafif tepe gibi bir yer var orasinin da papazin evi olma ihtimalinden supheleniyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Yönetici
Co Admin
Araştırmalarıma göre 21 adım 1 olmak üzere 3 kuyu olması gerekiyor bu kuyuyu tevafuk bulduk yol kenarında kuzeyde kalan kilisede yaptığımız araştırmada doğu bölümünün tam ortasında ağaçların arasında da üst sutunu yani taşı bulduk güney tarafında isede hafif tepe gibi bir yer var orasinin da papazin evi olma ihtimalinden supheleniyorum

Buraya yoğunlaşın inşallah. (ev olarak kuşkulandığınız yere)

Kuyu işleri sıkıntılıdır.

ragıp

Operatör
Kayıtlı Kullanıcı
hafif tepe gibi bir yer dediğiniz, muhtemelen baş papazın mezarı
çubuk kullanarak her şeyi bulabilir,tesbit edebilirsin
kilise konusunda, bir çok ustanın fikirleri beyan etmişler, neresinde ne aranması gerektiği paylaşımlarda mevcuttur
okumanızı önericem

günümüzde en zengin gömü yatakları KİLİSELERDİR

selametle