Kİreç ocaĞi

orbay1453

Yeni Üye
Bİzİm buralarda kİreç ocaĞi var 3 adet yan yana 10 adim güney dogusundada kayanin belİnden pinar suyu akiyor yanliz buralar elle komple doldurulmuŞ vazİyette kayalarla burasi dere yataĞi bİde harİtada İŞaretlenmİŞ oturak taŞi var bu derenİn 60-70 metre kadar hakİm bİr tepede . Burayla İlgİlİ bana detayli bİlgİ verebİlecek olan varmi . Nereyİ araŞtirmali kİreç ocaklarinda bİrŞey olabİlİrmİ. Bİraz ortadakİnİ kazdim hep yiginti taŞlar kİremİt parçalari düz kesİlme taŞlar. Kİreç ve kül çok çikiyor bİlgİ verİrsenİz sevİnİrİm.

orbay1453

Yeni Üye
TeSekkür ederİm tİmur bey hoŞbuldum yanliz Şunu sölİyİm komple yuksek bİçİmde doldurulmuŞ kayalar kİreç ocaklarida doldurulmuŞ. Kİreç ocaklarinin İçİnde olma İhtİmalİ varmı acaba ortadakİnİ bİraz boŞalttim devamlı kayalar çikiyor ama dümdüz kare Şeklİnde kesme kayaları onlarin altindada kİreç ve kömür çikiyor aŞagi İnemedİm çok

Barakuda

Aktif Üye
orbay1453 anlattığınız şekilde çalışarak kendinizi yorarsınız..tasarıya çalışma yapmayınız..ilk önce boşluk arayın yada bir cihazla değerli, tespiti yapınız yada bölgedeki işaretlerden yola çıkınız..bu şekilde olmaz boşa uğraşmayın..

orbay1453

Yeni Üye
taşlık olduğu için her tarafı boşluk gözteriyor makina veya çubuk sıkıntı büyük ama kesin birşeyler var. marmara bölgesinin haritasını bulabileceğimiz bi papaz varmı