Kıymetli Fikirlerinizi bekliyorum..

ahmetbote

Aktif Üye
Selamun Aleykum Değerli Üstadlarım​
Öncelikle fikirleriniz doğrultusunda hareket etmek istiyorum o yüzden en küçük ayrıntıya bile yaptığınız en küçük yorumlar bile benim için çok kıymetlidir.. Dikkatimi çeken noktalara değinmek isterdim ancak üstadlarımın yorumlarına yanlışlıkla yönlendirme yapıp gözden farklı birşey kaçırmalarını istemem o yüzden önceliğim üstadların kıymetli yorumlarında.. Ara ara kendi fikirlerimi de sizlerin yorumları arasında söylemeyi düşünüyorum..

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Tümülüs ?

ahmetbote

Aktif Üye
Bazı resimler yan çıkmış hakkınızı helal edin kusurumuzu affedin..

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Bu açılardan görebildiklerim bunlar .
Zor yer .Ve çoğu yeri kaba kuvvet uçurmuşlar zaten kalanlar da en zorlu olanları sanırsam .

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ilk fotoğrafta yamaçtan bir hayli toprak alınmış sanırım göründüğü kadariyla onun için sordum yakınlarda tümülüs vari bir yer varmı acaba diye

ahmetbote

Aktif Üye
Ilk fotoğrafta yamaçtan bir hayli toprak alınmış sanırım göründüğü kadariyla onun için sordum yakınlarda tümülüs vari bir yer varmı acaba diye
Valla emin değilim var olduğu ile ilgili bilgi sahibi değilim ama araştırabilirim tabii ki..

ahmetbote

Aktif Üye
Bu açılardan görebildiklerim bunlar .
Zor yer .Ve çoğu yeri kaba kuvvet uçurmuşlar zaten kalanlar da en zorlu olanları sanırsam .
Çarpı ile işaretlediğiniz aşağıdaki resimlerde de mi boşluk kontrolü diyorsunuz yoksa kapı falan mıdır sizce?