kobra yılan kafası

jeolog

Co Admin
Co Admin
Siz yilan basina benzettiginiz icin yorum yapiyorum. Normalde o kayanin yuzeyindeki yosunlar temizlenmeli, o zaman kayadaki sekilde iscilik olup olmadigi gorulur.
Eger iscilik varsa ikinci bir yilan kafasi daha olmali ve ikinci yilanin agzi açik dili disarda olmalidir. Bu iki başin arasinda da gecit/kapi/giris olur.

Azdarvs

Member
Siz yilan basina benzettiginiz icin yorum yapiyorum. Normalde o kayanin yuzeyindeki yosunlar temizlenmeli, o zaman kayadaki sekilde iscilik olup olmadigi gorulur.
Eger iscilik varsa ikinci bir yilan kafasi daha olmali ve ikinci yilanin agzi açik dili disarda olmalidir. Bu iki başin arasinda da gecit/kapi/giris olur.
aynı dağın tam arkasına gelecek şekilde bir yılan daha var ama tam düz ağzı açık . bir bağlantı kuramadım çünki çok uzaklar birbirilerine

jeolog

Co Admin
Co Admin
Simdi yuksek duzgun geometrisi olan bir kaya bulman gerek. Minare gibi uzun.

deli firat

DOĞACI
Yılan başı değilde yuvadan başını çıkarmış yılan daha makul olur bu kayanın tamamını görecek şekilde foto varmı ayrıca kaya ve kayanın altında herhangi bir tespit yapıldımı mümkünse fotoları çoğalt çevre fotoları ve baktığı yönü görecek şekilde olsun